Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim valami tanácsot/tippe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim valami tanácsot/tippet ismerkedés terén kérhetnék?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon nehéz barátnőt szereznem, próbálkozok de nem nagy sikerrel sajnos. Csendes kissé önbizalom hiányos vagyok talán ez a problémám? külsőleg nem vagyok egy Brad pitt de azért csúnya sem. Normálisan eljárok dolgozni, van egy sportosnak mondható autóm is, már nem tudom mitévő legyek :/ Pár randi programot írnátok ahová szívesen elmennétek? 20/F

2017. dec. 11. 22:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Elutasítás miatt már néha félek is vmit rosszul fogok csinálni pedig biztos nem fognak megharapni ezt hogyan tudnám legyőzni?
2017. dec. 11. 23:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem pont az zavar, ami nálad a sikertelenség következménye inkább. Nagyon nem szeretem, ha nekem kell randi programot mondani és egy férfi nem mer kreatív lenni, meg magától kitalálni dolgokat. Ugyanígy van ezzel a nem merem mert visszautasítanak dologgal is. A nők többségét (meg az emberek többségét) nem érdekli, miért vagy olyan most, amilyen. Az első benyomás és az, hogy mások sarát/terhét ne kelljen a nyakán cipelnie, meg ne ő érezze magát szarul a te csalódásaid miatt. Ez a fontos. Értelemszerűen, tudom, könnyen beszélek, de nagyon hátráltató, mikor valaki az exeire meg a korábbiakra alapozva inkább már nem is meri magát megmutatni. Szeretek kűzdeni, de kínlódni nem.
2017. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát lehet csak én veszem magamra ennyire, amúgy sose volt probléma ne tudjak kitalálni vmit ahová elhívhatnám a lányt nem azért kérdeztem :D jó hangulatot is általában megvan de pár próbálkozás után már nem mindig sikerül olyan lelkesedéssel neki kezdeni. Nincs nagy tapasztalatom mivel egy barátnőm volt még csak
2017. dec. 11. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!