Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A huszonéves koruk közepén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves koruk közepén járó nők gyerekesek lennének?

Figyelt kérdés

25 éves férfiként egyre kevesebbet mozgok a korosztályomban, mind férfiak és nők tekintetében. Nagyon úgy látom, hogy nem képesek, vagy nem szeretnének felnőni, felelősséget vállalni és komolyan hozzáálni az élethez. Már ismerkedni sincs kedvem korombeliekkel, mert már unom, hogy folyton ugyanaz "a menetrend". Ráadásul mindig csak a szórakozás alatt az ivást értik. Jó, én is szoktam inni, de csak mértékkel, alkalmanként.


Egy sportcsoporthoz tartozom, ott vannak 30-as éveik elején járó nők és férfiak egyaránt és velük sokkal jobban ki tudok jönni. Számomra pl. ideális is lenne ebből a korosztályból választani partnert, csak hát engem még a korom miatt túl fiatalnak tartanak, meg hogy még egyetemista vagyok.


Ti mit tapasztaltok e téren?



2017. dec. 12. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én több 50-60 közöttit ismerek, aki nem áll komolyan az élethez, mint fiatalt :D

Miből mondod megy hogy valaki komoly vagy komolytalan?

Apám pl minden este fárasztó mémeket oszt meg facebookon, meg szóvicceket, közben meg felelős vezető egy cégnél.

Apósom plüssökkel meg kisautókkal játszik ha ráér, közben meg egy sikeres vállalkozást vezet és gyakran este 8-9-ig dolgozik.

Akkor ők is komolytalan, felelőtlen emberek?

Vagy miről mondod meg első blikkre, hogy ki milyen?

Vagy én pl néha hanyag tudok lenni, minden hétvégén járok ide-oda szórakozni (ami nem egyenlő az ivással) lazán állok a hétköznapi dolgokhoz, szeretek marháskodni ha már valakivel kommunikálok, de azt kevesen tudják hogy suli mellett dolgozok hogy eltartsam magam és házra gyűjtünk, a munkámban pedig maximálisan odateszem magam és amit csinálok, azt egy országosan ismert rangos személy ellenőrzi személyesen. Szerintem én is egy felelőtlen lusta tróger vagyok az ismerőseim szemében :D

Könnyű hamar ítélni.

2017. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

23 éves lány vagyok, eszemet sem tudom, mikor voltam utoljára bulizni (inkább beülni szeretek nagy ritkán egy sörre és beszélgetésre). Szeretek színházba és előadásokra járni, olvasni, nem vagyok egy hangoskodó, felszínes típus. A barátnőim is ilyenek.

Én inkább a korombeli fiúkat látom éretlennek: a kondi-szoli-műköröm lányokra buknak és semmiről nincs fogalmuk a diákéleten kívül.

2017. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen így látom én is. Egy ideje nem is ismerkedtem már huszonéves csajokkal, a mostani párom pl. 44 és vele nagyon jól megértjük egymást. A szórakozásaink az együttlétről szólnak, ebbe adott esetben belefér az iszogatás is, de az az örökös reménytelen élményhajhászás --ami jellemző a 25 körüli csajokra-- egyáltalán nincs meg nála. Persze az idősebbek között is sokan élik a második/harmadik kamaszkorukat, de nagyon mások az arányok, és ha neked ez a része fontos, akkor sokkal nagyobb valószínűséggel találsz egy hozzád való partnert 30 felett.


28f

2017. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

A tobbseg igen, mivel meg gyerekek. A szuloknel laknak, szulok tartjak eloket, egyedul eletkeptelenek.


De vannak masmilyenek is a huszonevesek kozott is, nem kell azert egy oregasszonyt felszedni, csak keress egy normalisat a te korosztalyodban.

2017. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom te hol látsz ilyeneket, de nálunk ez pont teljesen fordítva van. A mostani huszonéves korosztály tudja, hogy mit akar, dolgozik, céljai vannak és haladnak valamerre. Viszont rengeteg 30-40 körüli nőt és férfit ismerek, akik sehova nem tartanak, a huszadik diplomájukat csinálják mert fogalmuk nincs mihez akarnak kezdeni (leginkább semmihez). Főnököm is mondta, hogy szivesebben foglalkoztat huszonéves embereket, mert ezerszer jobban állnak a munkához, sokkal jobban dolgoznak.
2017. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Én ugyanezt férfitéren tapasztalom. Azzal a különbséggel, hogy nem 20-25 éveseknél, hanem 25-30 között. És érted, röhög, mikor azt mondom neki, hogy számomra reális most (21) megismerni azt a férfit, aki elvesz feleségül pár év múlva, csakhogy tudjam is, kire mondok igent (24-26) és majd pár év boldog házas élet után nyugodtan lesz családunk (28-30). De nem, ez nekik egy nagyon vicces elképzelés, pont olyan reakciót vált ki, mint mikor először láttak péniszt lerajzolva a biológiakönyvben...


És ha nem is párkapcsolati vonatkozásban beszélünk, az életcélok terén is kimerül a dolog abban, hogy "majd lesz valami" és "nemtom" meg "külföld". Fantasztikusak vagyunk/vagytok, mondhatom. :D Abszolút átérzem amúgy, amit írsz (" Már ismerkedni sincs kedvem korombeliekkel, mert már unom, hogy folyton ugyanaz a menetrend."), én sem szívesen megyek közéjük, mert minden lenézés meg felsőbbrendűségi érzés nélkül: untatnak. Unalmasak, egysíkúak és olyan érzésem van, mint mikor beülök egy tucat nagycsoportos közé és vigyorogva bólogatok nekik, miközben körülöttem játszanak önfeledten. És eszembe jut, hogy te jó ég, én is voltam valaha ilyen egyáltalán...? Csak az a baj, hogy ezek korombeliek. És kellene valamit kezdeni az életükkel, de jelenleg egy kocsmatúra és egy random kúrás között tartanak és 6 év alatt végzik a 3 éves szakot. Ha végzik. Ennek ellenére a tanulmányaikra fogják, hogy miért nem akarnak elköteleződni (mintha egy párkapcsolat hátráltatna, vagy az eljegyzést/esküvőt instant gyerek követné)...


a 40-es korosztályhoz meg képtelen vagyok vonzódni. Igazából a 30-ashoz sem. Szóval várok, amíg megérnek ők is, addig meg foglalkozom mással. Majd 5 év múlva visszatérünk erre a párkeresősdire, akkorra talán több embernél lesz sikere a "közös élet" felvetésnek, mint "dugjunk egyet" dolognak.

N

2017. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom, hogy 30-40-50 éves f-szik 20 éves lánykákra azt mondják, hogy "de érzelmileg érettek", ezzel igazolva hogy lúzerként rájuk nyomulnak, szóval valaki hazudik ezen a kva oldalon :DDD
2017. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4:tudod, nem attól lesz valaki éretlen, hogy a továbbtanulás miatt még a szüleivel lakik
2017. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ezen az oldalon életképtelennek számít, aki ovis nagycsoport alatt még mindig a szüleivel lakik és nem magát tartja el, szokj hozzá.

2017. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"A tobbseg igen, mivel meg gyerekek."


Pár kérdéssel korábban: "A nő 25 éves koráig van a csúcson, utána csak öregszik."


Mi a jó k*va anyátok van akkor? :D Döntsétek már el, nyomorékok, hogy egy huszonéves minek számít, mert komolyan szánalmas, ami itt megy az oldalon...

2017. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!