Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszögeztem az elején, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszögeztem az elején, hogy csak barátok vagyunk, most mi a korrekt tőlem (én vagyok a nő, ő a férfi)?

Figyelt kérdés

Soha semmi kétértelmű viselkedést, metakommunikációt nem folytattam az illetővel, így ment bele ebbe a kapcsolatba, mivel az országban, ahol találkoztunk nincsenek még ismerősei, számomra hihető volt, hogy így is gondolja.

De most pár hét után elkezdett kétértelmű dumákat élőben, jeleket írásban elejtegetni.

Ugye akkor vagyok jófej, ha határozottan mondom a következőnél, hogy: megegyeztünk, hogy csak barátok vagyunk! Ha neked megy a barátság, hadd szóljon, ha nem, akkor inkább szakítsuk meg a kapcsolatot!


(tudja, hogy épp várok valakire, nincs ugyan kapcsolatom, de hezitálok az exemmel kapcsolatban, sőt nem is indult udvarlásként, semmi ilyen nem volt ezzel a férfival)


Tehát azonnal szóljak és tisztelettel, de határozottan, ugye?



2017. dec. 12. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te komolyan elhitted, hogy barátkozni akar veled? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, komolyan elhittem, mert egyszerre ért véget a kapcsolatunk, és mert nem ismer itt kinn senkit. (én azért pár embert igen.) Ő most jött, és tényleg SENKIT.

Igen, emiatt elhittem.

2017. dec. 12. 11:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon ritka a férfi-nő közötti barátság hosszú távon. Legtöbbször alakul valami szerelem, de a legtöbbször a szexuális vonzalom biztosan.

Úgyis fog veled próbálkozni, addig amig nincs párod tutira.

Én férfiként nem tudnám elképzelni hogy ajánlatot teszek, visszautasítod és továbbra is ugyanolyan maradjon a viszony. De nem vagyunk egyformák, lehet nála mésként működik.

2017. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen korrekt az, ha ezt megjegyzed. Más kérdés, hogy fog rá reagálni. Sok buta, beképzelt, sunyi ember van, aki magát okosnak hiszi, és "jóóóóóvan, tegyünk úgy, mintha jó lenne nekünk a csak barátság, ha kedves leszek vele, úgyis csurran-cseppen majd nekem vmi", és ha korrekten lerázzák később, akkor meg habzó szájjal fog fröcsögni. De neked is jobb, ha minél előbb kiderül, milyen ember is ő igazából.
2017. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De még nem jutottunk el a nyílt ajánlatig, ezért most akarom ezt tisztázni!

Merthogy nem volt még olyan, amitől elromoljon a viszony!

2017. dec. 12. 11:47
 6/13 A kérdező kommentje:
Fontos ez, nincs itt ezer ember, akiből válogathatnék, hogy barátkozzak.
2017. dec. 12. 11:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A barátság férfi és nő között azoknak a házassága, akik nem hálhatnak egymással." Jules Renard.

Igen, azonnal közöld, hogy mi a helyzet, és a fenti idézetet meg jegyezd meg.😀

2017. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi ebben a nehéz?? A következő utalgatásnál "Ne haragudj, de ezek a kétértelmű megjegyzések nálam nem férnek bele egy barátságba, kérlek mellőzd a jövőben". Aztán ha nem teszi, akkor szépen lezársz vele minden kommunikációt, majd megismersz másokat is, nem kell az első jöttmenttel szóbaállnod csak azért, mert nincs társaságod.
2017. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jött-ment helyett honfitárs. Azért..

Oké, értem.

2017. dec. 12. 12:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs fiu-lány barátság, majd a saját károdon megtanulod
2017. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!