Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 40-es nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 40-es nő aki stabil megbízható párkapcsolatot akar és már nem kiélni magát (bulik, pasik, szex)?

Figyelt kérdés

Egy idő után kb 1-1,5 év már unalmasnak találja az életét és vágyik a változatosságra.

Akkor nem értem miért mondják hogy szeretnének megállapodni, stabil, biztonságos, nyugodt körülményeket akarnak és egy állandó szerető társat aki mindenben mellettük van.

Tapasztalatom, hogy válás után jön egy olyan hangulat hogy ki akarja élni magát, kipróbálni minél több mindent, aztán amikor szeretne megállapodni hiányzik akorábbi mozgalmas élete a párkapcsolatok terén is.



2017. dec. 12. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom nem minden nő olyan ledér,hogy a bulik meg a pasik stb...érdekli 40-évesen.


Van egy olyan réteg akit fiatalabbra cserélt a párja azért válltak (több ilyet ismerek)

De ők gondolom nem hipp-hopp ugranak fejest egy másik kapcsolatba.....

2017. dec. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Az én párom most 41 éves. 3 éve vagyunk együtt. Van egy jó másfél éves kisfiunk. Benne pont azt " láttam meg", hogy eldöntötte, hogy komoly kapcsolatot akar és családot. Azóta sem csalódtam benne.
2017. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy létezik.

....és ugyanezt kérdezi ő (én) is....

Létezik olyan 40-50 éves férfi, aki stabil megbízható párkapcsolatot akar és már nem kiélni magát (bulik, nők, szex)?

2017. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Hol látod te ezt? Talán veled lehet a gond, én pont ellentétesen látom, 40közeli nők bármit megtennènek egy jó kapcsolatért.


Nyilván 40esként sem akar szívni az ember egy idióta mellett, de egy jó kapcsolatra (főleg 40esként), nagyon vágynak a nők.

2017. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok nőként és csak ilyen korombeli nőket ismerek. Mármint nem bulizunk és csapongunk össze-vissza.
2017. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!