Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok! Nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Nektek bejön, ha egy pasi nem fogadja el a "nem"-et, és tovább próbálkozik kitartóan?

Figyelt kérdés
Imponál hogy nem adja fel egyből, és ennyire meg akar szerezni titeket, vagy inkább idegesítő?
2017. dec. 13. 09:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A nem az nemet jelent. Utálom, hogy egyesek nem értik...
2017. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem. ez nagyon idegesítő tud lenni.
2017. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem jön be.

Próbálkozni az első nemig elfogadható.

Persze lehet kísérletezni egy darabig, de amikor már egyértelmű, hogy a vonzalom nem kölcsönös, akkor jobb feladni. Mindenkinek kellemetlen.

2017. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem érti? Fogyatékos?
2017. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%

Az,hogy egyszer nem fogadja el a nemet, érthető, próbálkozik.

Ha másodszor sem fogadja el akkor ott már abban van a hiba,hogy nem vagy eléggé határozott.

2017. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
6%
Ha olyan kelletős nem, akkor bejön. Ha igazi nem, akkor nem. Gondolatolvasással, vagy tippeléssel lehet megtudni, hogy melyik.
2017. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én is nő vagyok, és nekem se jön be, határozottan :)

Csak aokszor olvastam már, hogy írják itt hogy velük bizony már több nő is így jött össze, és ez bizony bejön ám a csajoknak... Számomra pedig hihetetlen, hogy valakinek bejön az, hogy valami degenerált rohan utána, aki nem ért meg egy olyan szót, amit még egy baba is fel tud fogni...

Már kezdtem komolyan azt hinni, hogy egyedül vagyok, és a nőknél akkora sikere van ennek a tukmálásnak (zaklatásnak??) hogy azért ekkora sláger...

2017. dec. 13. 10:36
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem, idegesítő! A nem az nem
2017. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy a #6-os válaszoló írta. Ha bizonytalan vagyok, mert pl eddig nem gondoltam a pasira "úgy" (pl. régi barát, vagy egy barátnőm tesója stb) , fura a gondolat, és inkább nemet mondok, akkor van értelme tovább próbálkozni. Mert amint már nem totál fura a szitu, el tudom dönteni, bejön e az illető. De akkor is csak finoman, a nyomulást jobb hanyagolni, mert menekülésre ösztönöz.

De ha a nem határozott, akkor nagyon kellemetlen és idegesítő, ha nem érti meg a másik. Ráadásul ezzel arra kényszerít hogy kevésbé tapintatosan szóljak, hogy elég. Aztán meg jön a sértődés.

2017. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

#7: Lehet, csak lódítanak.

Illetve nem mindegy, mi az előzmény. Ha régóta ismerik egymást, akkor a nem egyértelmű. Ha teljesen új ismerettség, akkor valóban van olyan, hogy a másik félnek idő kell, hogy megismerje a másikat, eldöntse, tudna-e vele lenni.

Bár ebben az esetben sem a próbálkozás a legjobb, már mint nyomulósan, hanem időt hagyni.

A "megszerezni" kifejezés pedig elég taszító. Senki nem szereti ha tárgynak vagy trófeábnak tekintik.

2017. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!