Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Odavagyok az egyenruhás férfiakért. Főleg rendőrök. Miért? Többi lent

Figyelt kérdés

Viszonylag normalis életet élek. Társkereséssel kapcsolatban problémáim vannak. Leszűkíteném a kört a rendőrbácsikra. Nagyon tetszenek imáfom őket egyszerűen nem tudom megfogalmazni hogy mi ennek az oka. Azt sem tudom hol keressem őket :) nem vagyok rossz annyira rossz lány :). Még szerető is lehetnék akár bár az necces. Szóval nyitott vagyok bármire.

Szerintetek ez mitől van?

26/nő



2017. dec. 13. 10:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Ez teljesen normális. Egyszerűen ők jönnek be, ez az ideálod. Minthogy valakinek bejönnek a kopasz, sovány, mackós, izmos férfiak, neked a rendőrök. Ennyi, nincs oka.
2017. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Én is imádom a rendőr egyenruhát :-)
2017. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Az csak egy kiba$$zott ruha. Ha felveszem, akár ennek okán már a barátnőm lehetnél és gyerekek stb később? Nem gyász ez egy kicsit, hogy egy textilen múlik?

Plusz magyar rendőrök...jahj...4 en igazoltatnak egy biciklist és fordítgatják azt vele az alváz számért. Meg is értem miért tetszenek, micsoda hősök xDD.

Tudom tudom irigy vagyok rájuk, hogy nem rám gerjedsz, hát mi más oka lehetne egy vélemények, mint az irigység?

2017. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Javaslom, sétálgass gyakran a rendőrkapitányságok előtt.

Én ugyan nem vagyok oda értük, de pár éve az egyik kerületi kapitányság mellett laktam, és összebarátkoztam párral.

Az épület előtt cigiznek, beszélgetnek gyakran. Menj oda, kérdezz valamit, találd fel magad.

Én nem kerestem kifejezetten a társaságukat, de mivel látásból ismertek, volt olyan, hogy nem tudtak kimenni, és megkértek, vigyek nekik cigit.

2017. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Azért ez gáz, hogy egy "ruhába" vagy szerelmes. Ők is ugyanolyan emberek, vannak közöttük normálisak meg hitványak is. Szerintem szerezz be egy rendőr egyenruhát, és add rá az aktuális pasidra, ha ez izgat fel. Ja, amúgy rendőr vagyok. :D
2017. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg lefogadom, tudok olyan rendőrt mutatni, aki még egyenruhában sem jönne be!
2017. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%
Helyi zsarukat ajánlom neked, Kovács kettő tizedes meg a körzeti meghíztott, "majd mink eligazíccsuk" stílusban kb. ilyen fejekkel: [link]
2017. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hahha. Jofejek vagytok 😘
2017. dec. 13. 13:25
 9/25 A kérdező kommentje:

1x voltam egyutt egy rendőrrel. Es rosszul sikerult ugy minden.

És mégis rendor hapsi kell nekem. Ez az ideálom -ahogy fölöttem pár sorral leírták-

2017. dec. 13. 13:35
 10/25 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy szexmániásak-nyilván van kivétel-. Ez igazan hasznomra válik. Pedig regota nem voltam srnkivel. Amiota dieta meg edzés van mégjobban megkattantam
2017. dec. 13. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!