Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából mennyire gáz, hogy utálok táncolni?

Figyelt kérdés

Mivel sajnos elég esetleg járásom/mozgásstílusom van az alacsonyságom és vékonyságom következtében így nagyon nem áll jól nekem az a tipikus bulis lötyögés, amit a fiatalok szoktak művelni pl. a Sound-on, Szigeten vagy egyéb szórakozóhelyeken. Többször visszanéztem magamat és úgy nézek ki, mint egy bekólázott hiperaktív óvodás. Persze az alacsonyság és soványság önmagában előnytelen tulajdonság a pasi szempontjából, de tánc közben hatványozottan kijön a férfiatlan kisugárzásom. A klasszikus társastáncok még csak-csak bejönnének, mert ott kevésbé engedi el magát az ember és jóval kötöttebb mozgásforma, mint riszálni magadat a tömegben, de azzal meg annyi a probléma, hogy egy csaj sem akarna táncolni velem. A gólyabálon is gyakorlatilag mindegyik srác legalább 175, de inkább 180 volt én meg éppen elérem a 170-et.

OFF:

Annak idején a szalagtűzőm is azért fulladt kudarcba és lett belőle botrány, mert a fiúk közül messze én voltam a legalacsonyabb és egy lány sem akart velem táncolni annak ellenére, hogy mindenkinek választania kellett egy osztálytársat(kettővel több lány volt mint fiú). Néhány lánynak a szülője még a balhét is kiverte, miután megtudta, hogy az osztályfőnök rám akarta őket erőltetni. Az utolsó évemben teljesen elszigetelődtem az osztálytársaimtól és osztálytalálkozóra sem hívtak.

ON:

Na de eléggé elkalandoztam. Szóval mennyire hátrány egy pasinak, ha egy szórakozóhelyen csak iszogat és egyáltalán nem táncol? Azért kérdezem, mert szűz srácként sosem voltam még ilyen helyen és nem tudom mennyi esélyem lenne - akár egyéjszakás kalandra - felszedni egy csajt a pultnál iszogatva anélkül, hogy el mennék vele lötyögni és megmutatkozna a bénaságom.



2017. dec. 16. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Hidd el, semennyire. Én annyira utálok, hogy a saját lagzimon se fogok szerintem :D

Pedig én leszek az ara...

2017. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem, nem igazán gond. A párom, oda és vissza van a táncért. Én viszont szívből utálok lötyögni. A saját lakodalmunkban sem táncoltam, még a párommal sem.

Egy lánynak sem volt ezzel gondja.

2017. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mekkora genyók voltak az osztálytársaid... :o

Egyáltalán nem gáz, sok lány sem szeret, na puff. Ezen ne aggódj.:)

2017. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Azóta a tánc puszta említésétől is hidegrázásom van. Mai napig szemem előtt van a kép, hogy magamba zuhanva hallgatom a többiek hisztijét az osztályfőnökömmel, a szülői értekezletek meg anyám folyamatos telefonhívásai is mélyen a fejembe ivódtak. Emlékszem, a szalagtűző estéjén otthon néztem egyedül az Eredetet és a liftes jelenetnél eszembe jutott a többi csajnak (és elképzelem ahogy az anyjuknak is) az őrjöngése, amivel szembesültem és elkezdtem hisztérikusan bőgni. Abba is hagytam a filmezést és egész éjjel a sírógörcs kerülgetett. Az érettségim is azért lett drasztikusan rosszabb a vártnál, mert nagyon megviselt ez a viszály. Azóta vannak önértékelési gondjaim pedig én nem tehettem róla, hogy senki nem tudott elfogadni legalább arra a rövid 30-60 perces tánc erejéig. 😢
2017. dec. 16. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, engem zavarna. Nem az, ha esetlenkedik, meg hülyén lötyög, a sötétben úgysem látja senki, meg én sem tudok 4 év társastánc ellenére (régvót') sem normálisan táncolni tömegben, magassarkúban, intoxikált állapotban. De attól a hideg ráz, mikor valaki egy gátlásos, besavanyodott ember és csak hörpintgeti a piáját, nem ragadja meg a kezem és húz be a többiek közé nevetve. Vagy ha én teszem ezt vele, csak húzza a száját.


Van pár szörnyű táncos (és szörnyen éneklő) férfiismerősöm is, tehetségtelenek, esetlenek, mint az atom, de annyira felszabadultak, hogy elfogadták az "adottságaikat" és van, hogy büszkék mutogatják is. :D Imádunk velük szórakozni (pedig nem megyünk mi sem gyakran, negyed-félévente, táncolós/lötyögős helyre még ritkábban).


Tényleg sajnálom, hogy ezt írom, elhiszem, milyen nehéz így ez (én hasonlóan voltam a szónokolással, a gimis élmények eléggé lerombolták az egómat, egyetemen meg belekényszerültem, aztán végül happy end lett és felülírtam azokat a régi rossz élményeket), de számomra baromi visszatetsző, mikor valaki a gátlásossága miatt rontja a hangulatot. Ez olyan lelombozó, mint mikor egy finnyás emberrel eszel, egy szégyellőssel szexelsz (szexelnél, ha nem oltaná le a nyomorult villanyt és elvenné a kezét maga elől), vagy mikor egy gyáva emberrel akarsz fejest ugrani a vízbe. Engem az ilyenek hátráltatnak és nem érzem magam jól velük annyira, mint egy lazával, aki leszarja, hogy mennyire béna, mert ez nem verseny, hogy tétre menjen. Teszem hozzá, sokszor a versenyeket sem érdemes azért kihagyni, mert valaki nem érzi elég jónak magát. Nyilván van, amikor kell az önkritika, de mikor szórakoznál, a másik meg savanyodik, az nagyon rossz.

2017. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de adott esetben azért hátrány lehet.
2017. dec. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KJUsul ***** válasza:

Hahaha nézd meg a diszklópatkányok című filmet. Az a két bohóc is ilyen b.lf.sz. Ha ügyetlen vagy, hát az vagy. Majd akkor aggódj, ha akkora hasad lesz, hogy át sem tudod ölelni a lányt.


Amúgy én is utálok táncolni. A legutóbbi táncpróbálkozásomnál eltört a lány egyik lábujja, mikor megtapostam a 140 kilómmal. Azóta letornáztam 120-ra de most se megy jobban a tánc.


Egyszóval lehetne rosszabb is, ne aggódj emiatt.

2017. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KJUsul ***** válasza:

Én a szalagavatón, mikor elkezdődött a tánc egyszerűen elbújtam.

Így nem voltak kínos jelenetek.

2017. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!