Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön miért írja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön miért írja az alacsony férfiak egy része 6-8 cm-rel magasabbnak magát?! (Lent! )

Figyelt kérdés

Sajnos azt tapasztalom, hogy internetes társkeresőkön az alacsony férfiak egy része 6-8 cm-rel magasabbnak írja magát, mint amennyi a valóságban. Nem egy olyan pasival találkoztam, akit amikor élőben megláttam leesett az állam, mert egyáltalán nem olyan magas volt, mint amennyinek az adatlapján írta magát. (Pl.: 184 cm-es pasi élőben 176, de olyan is volt, aki 10-12 cm-rel írta magát magasabbnak) Sajnos nem egy ilyen pasihoz volt "szerencsém" és őszintén le vagyok döbbenve, hogy amikor megmondtam nekik, hogy nem olyan magasak, mint amennyinek kiírták magukat, akkor még ők voltak kiakadva és kikérték maguknak. Pedig aki egymagas egy 175 cm-es nővel, és ez élőben látszik is, az ne állítsa, hogy 183 cm-es.

Miért csinálják ezt a pasik? Ennyire nem tudják feldolgozni, hogy alacsonyak?



2017. dec. 17. 12:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%

Ó, ilyen velem is volt. 170cm magas vagyok, a srác 180-nak hazudta magát, majd amikor találkoztunk, alig 2 cm-rel volt magasabb nálam. Hát, nem is tudom, melyikünknek volt cikibb...

Nyilván arra számítanak, hogy egy alacsonyabb (170cm alatti) nőnek majd úgyse tűnik fel, csak így jobban hangzik

2017. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Mert ha azt írja, hogy 168 centi sámlira állva mikor állnál vele szóba? :D

Mondjuk nekem hála az égnek nincs ilyen problémám. 180 vagyok, szerintem teljesen átlagos testmagasság, az életben nem kellett még hazudnom ezügyben.

22/F

2017. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan azért amiért a nők kilókat, éveket tagadnak le, mellméretet, státuszt, népszerűséget nagyítanak, és amiért azt mondják, hogy őket nem érdekli a másik pénze, de...


Nem tudják feldolgozni ja, hiszen a nőknek ez ilyen fontos, ahogy leírtátok, és ezen még csak segíteni se lehet.


(a lesajnáló szöveget megspórolhatjátok, én tényleg 188 centi vagyok, jöhet a lepontozás hát, hogy ti nem vagytok ám olyan felszínesek :D )

2017. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Elkeseredettek és az az igazság, hogy csak ez az egyetlen reményük, hogy egy nő egyáltalán szóba álljon velük. Tapasztalat, mert én pl. jóképű vagyok, online mindenkivel jól el tudok beszélgetni és érzem rajtuk a rajongást is, mindaddig amíg nem szembesítem őket, hogy 170 cm vagyok. Utána ugyanolyan "értékes" ember vagyok a szemükben, mint egy alkoholista 150 kilós sörhasú szalagmunkás. Én pl. nem szoktam kamuzni a magasságomról, egyszerűen csak nem írom ki, mert elég jóképű vagyok, hogy így is be tudjam vonzani a csajokat egészen addig ameddig rákérdeznek a dologra. De aki arcra sem átlag feletti annak pokoli nehéz egy szimpla választ is "kierőszakolni" egy lányból és ezért végső elkeseredettségükben ehhez a taktikához folyamodnak. Persze szerintem ez irtó buta taktika, mert a csajok 175 alatt semmibe nézik a pasikat, szóval szex így se úgy se lesz.
2017. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Az adatlapok alaján sok esetben elmondható, hogy a lányoknak nem elég, ha a férfi magasabb, legyen legalább 10 cm-es magasabb. Ez az elvárás azonban irreális, és felesleges is. Ha a magassarkú cipőjük fontosabb, mint az hogy párjuk legyen, akkor dugják fel azt maguknak!.


185 vagyok egyébkènt.

2017. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%

Ha pusztán logikai alapon elgondolkodsz a kérdéseden meglepő következtetéseket fogsz levonni. Valaki,aki egy bizonyos tulajdonságát máshogy írja le,mint amilyen valójában,az azt szeretné,hogy mások így lássák őt. Hihetetlen,de igaz.


Ennek női megfelelője,mikor 70 kiló helyett,58-at ír és csak deréktól felfelé készült képekkel "vadászik". Szerintem ettől még holnap betudok menni dolgozni,de ha te nem,vegyél ki betegszabit.

2017. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nekem ha szimpatikus a beszélgetés, akkor már könnyebben elfogadom ha alacsony pasi. Egyébként meg bevallom őszintén észre sem veszem őket, úgyhogy én megbocsájtó vagyok e tekintetben és abszolút megértem ha egy kicsit ráhazudnak a magasságukra.
2017. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
59%

Velem kétszer is előfordult ilyen.


Egyszer a férfi 184-185cmnek hazudta magát. Én meg 163 vagyok. Gyakran felhozta,hogy jajj milyen picike vagyok,lennék mellette. Várja a találkozást stb. Erre..gyerekek..a srác max ha 3-4cmvel volt nálam magasabb.


A másik eset is hasonló volt. A srác KISEBB volt nálam. Közben meg 170cm körülinek hazudta magát.


Szerintem a legtöbb nő szereti a magas férfit. Én is. A nálam alacsonyabbak nem vonzóbbak,ez van. És szerintem a férfiak azthiszik,hogy ha majd azt hazudják,hogy 190cmsek akkor már simán megy majd minden. Mégis mit hisznek? Személyesen úgy is kiderül minden. A lényeg,hogy én nem magasság alapján 'választok'. DE tényleg nem tetszik,ha valaki épphogy magasabb nàlam vagy alacsonyabb. Nem kell cölöpnek lennie,de egy 177- 180cm férfi az ideális. A felett is lehet bőven,nem zavar. Bocsánat,hogy nem tetszik,ha egy törpe férfit akarok magam mellé.


L

2017. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Én viszont a hazugságot nem tolerálom. Nem jártam még 170 cm -nél magasabb pasival, mert így alakult. De ha hazudott volna, nem kellene, az biztos.
2017. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
57%
Amiért a nők feltesznek mindenféle retusált, évekkel ezelőtti képeket magukról,amelyeken még néznek is ki valahogy,aztán a találkozásnál jön szembe az emberrel a mangalica.
2017. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!