Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkorák lennének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkorák lennének a nők elvárásai?

Figyelt kérdés

Nem keresek társat, mert már kamaszkorom óta csak a sikertelenség üldöz. Viszont szinte lehidalok attól, amit itt néha "elvárások" címén olvasok.


Pl legyen diplomás

Ha nincs a pasinak keresett jól fizető, menő diplomája (informatika, mérnök, gazdálkodás-menedzsment), akkor lehúzhatja magát a wc-n. Ezért is tanulok informatikát, hogy pár év múlva legyen annyi pénzem, ami a nőknek minimálisan elég.


+180-as magasság

175 alatt gyakorlatilag semmi esélyed, tapasztalat hiszen rengeteg egyedülálló alacsony férfiismerősöm van, de a nők alapvetően 180-nál húzzák meg a határt. Manapság már ez is teljesen átlagosnak számít. A magasságról nem tehet az ember, színtisztán genetika.


Hibátlan fogsor/sármos arc/ritkulásmentes haj és igéző szemek

Genetika kérdése, hogy valaki jóképű vagy sem. Egy kisfiús arc sosem lesz vonzó, amin nem lehet változtatni, a kopaszodás pedig szintén genetika.


Tökéletes izmos test, széles vállak

Genetika kérdése, hogy valakinek siklóalkata vagy férfias csontozata van. 50 kilós sz**ból nem lehet várat építeni. Nem beszélve, hogy rengeteg pénz és idő.


Mindig elegáns, változatos öltözködés

Ehhez is pénz kell, jó sok


Kellően vastag és hosszú férfiasság

Szin tisztán genetika kérdése. Nem lehet rajta változtatni és köztudott, hogy a nőket nem tudja kellőképpen kielégíteni a vékony 3,5-4 centi vastag hancúrléc.


És mégis, akik ezt elvárják, mit hoznak cserébe?

Na kíváncsi vagyok ki ismer magára, de a kommentekre mégúgy kíváncsi leszek. :)



2017. dec. 17. 22:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2017. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Ez kevés. Ez csak a külső.
2017. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Ismét egy örök vesztes sírását olvashattuk :)
2017. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Pár éve én is olvastam ilyet egy nőtől, aztán láttam a képeit, volt vagy 110 kg, egy gyerekkel, elvált.

Vannak ilyen nők.

Meg vannak normálisak.

Meg kell találni.

2017. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Persze. Ha kimész az utcára, láthatod, hogy csak és kizárólag ilyen paraméterű férfiaknak van barátnője.


/Sarcasm off

2017. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A legrosszabb ***** válasza:
8%

Ismét megérkeznek a nőknél sikertelenebb férfiak kérdése alá a naplopó, bomlasztó kárörvendők "újabb lúzer kérdés", "megint egy nyomi", "ismét egy újabb sírás" válaszai.


Nem tudom, ezek az agyhalottak hogy vannak vele, de engem például rohadtul nem érdekelnek a leszbikusok problémái, nem fikázom őket, s nem kommentelek be a kérdésük alá, ám amint valaki kiír egy kérdést a nőkkel való sikertelenségükről, ezek a balf#szok azonnal megjelennek bomlasztani, egyet-kettőt még belerúgni a kérdezőbe. Szerintem fogjatok össze, úgyis olyan összetartó debil slepp tagjai vagytok ti néhányan és tegyétek meg azt a mindenki számára elégedettséget kiváltó szívességet, hogy szopjátok le egymást.

2017. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mert lúzer. És nem a kinézete miatt.
2017. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

A diploma akkor sem lenne elvárás,ha kézhez kapnám már(párom diplomás,de nem ezért jöttünk össze),de egy érettségi vagy szakma nálam minimum.

Magasság terén annyit várok el,ha én vagyok 163 cm,ne érjen a szemöldökömig.

Számomra undorítóbb nincs egyik nemnél sem,ha összevissza állnak a fogai és nem tesz ellene semmit.

[link]


Na,a baloldali fogsor nálam lerázó ok,ha már nekem is volt fogszabályzóm.Mondjuk pl. Péter Szabó Szilvi állkapcsa is megér egy misét.


Nálam kb. majdnem mindenki sármos,akinek sötét a haja,könnyen barnul vagy csak szép a szeme és hozzá nem tök igénytelen.Arcra meg csak annyi a kikötés,hogy egy minimálisan jöjjön be,ami szép szemnél meg is van(nekem sincs okádék fejem).


Testalkatra max. annyi az elvárás,hogy ne folyjon szét,ha nekem is van formám.A szélles váll nem baj,ha meg van,ha nekem meg nagy a cicim(igen,a páromnak is az van,lehet hőbörögni).


Öltözködésre max. annyit várok el,hogy ne legyen hót büdös és lyukas a ruhája.


Férfiasságnál elég,ha nem akkora,mint a szőke,agresszív csávónak a Horrorra akadva 2-ben,akit kiröhögtek.

2017. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%
Emellett háziasnak is kell lennetek,főzés alap na és persze barkácsolni is muszáj tudnotok :D
2017. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
6-os, valszeg te is egy nő nélküli lúzer vagy, aki soha nem fog senkinek kellenk, és majd irkálhatsz hasonló kérdéseket, melyekkel arra utalsz, hogy a szánalmadért a nők a hibásak. :)
2017. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!