Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyük fel volt egy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel volt egy első szerelmed akivel évekig együtt voltatok de vége lett. Lett egy új párod akit szeretsz, de az elsőre még mindig szoktál gondolni mert mély nyomot hagyott benned?

Figyelt kérdés

Sok ilyet olvastam, hogy a következő párjukat szeretik de nem tudtak teljesen túl lépni az elsőn. Ez normális? Hogy lehet túl lépni? Hogy ne gondoljak rá?

Szeretem a mostani páromat de vele még nem alakult ki az ami az elsővel. Ez normális?

Az elsővel 3 évig voltunk együtt. A jelenlegivel 2 hónapja.

Kialakulhat még köztünk minden úgy, hogy jó legyen? Szeretem és fontos nekem



2017. dec. 21. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg teljesen nem fogod elfelejteni az elsőt. És nem is kell. Egy meghatározó ember az életedben, biztosan sokat fejlődtél, formálódtál mellette. Miért kellene elfelejteni? 2 hónap meg még lófütty. Legyél türelemmel, idővel kialakul majd a kötődés a jelenlegi pasival is. Éld meg ezt a kapcsolatot olyannak, amilyen. Ne hasonlítgasd az elsőhöz. Nem lesz ugyanolyan, mint az első kapcsolatod. Szerencsére. Hiszen az első zátonyra futott.
2017. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális dolog, hogy nem tartasz ott a második pároddal 2 hónap után, mint az elsővel, 3 év után. Nem hiszem, hogy ez annyira meglepő lenne.
2017. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy 3 éves kapcsolatom a mostani (18 éves házassággal együtt) előtt,de még most is gondolok néha rá.Imádom a feleségem et és a két pici gyermekem,de néha elgondolkozik az ember azon,hogy mi lett vona ha együtt maradunk.Lehet csak azért ,mert semmit sem tudok róla,nem láttam legalább 15 éve,még facebookja sincs,hogy valami rálátásom legyen az életére.
2017. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Közhely, de az idő megoldja...koncetrálj a jelenlegi párodra. Amúgy normális, lehetséges, hogy érzelmi szempontból még nem vagy/ voltál semleges.
2017. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első szerelmét jóesetben senki nem felejti el. Én már 12 éve szakítottam az első szerelmemmel akivel 7 évig voltam együtt, de én nem úgy mondanám hogy "nem léptel túl rajta" hiszen nem bánt a szakítás, jót tett mindkettőnknek. De szívesen gondolok arra az időszakra, hiszen "együtt nőttünk fel", rengeteg közös élmény és az egész tini korom hozzá köthető.

Kialakulni már soha nem fog semmi köztünk, mert nem pasiként hanem szinte már testvéremként tekintek rá. :)

2017. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyengeség
2017. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha valóban az első szerelmed volt, az el kísér életed végéig. 61-évesen is emlékszem minden percére, szép emlék
2017. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!