Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok járnátok törpével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok törpével?

Figyelt kérdés
Mármint nem olyanra gondolok akit aki így gondol magára miközben teljesen normális magassága van hanem aki már hivatalosan is annak számít. 158 centi vagyok. Főleg olyanok válasza érdekelne akik alacsonyabbak nálam vagy nagyjából egy magasak de márki válaszát örömmel veszem.

2017. dec. 23. 17:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
Ha veled egymagasságú, vagy nálad alacsonyabb lennék, akkor ez nem lenne akadály, nekem mindig az volt a feltétel, hogy legalább egymagasságú legyen velem az illető. Viszont most 15 cm különbség van köztünk a javamra, így sajnálom, de nem
2017. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Csatlakozom az #1-hez.
2017. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
74%

Nem járnék,és most gyorsan pontozzatok le mert őszinte vagyok :D

L/160cm

2017. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
71%
Ha nekem adja a Rajna kincsét, akkor persze :)
2017. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként azt ugye tudja mindenki, hogy nem minden alacsony ember törpe.


A törpéknek a teestarányai is torzultak.

2017. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
71%
1. vagyok: ha tényleg "valódi" törpe lennék, akkor viszont nem vállalnék gyereket, mert nem szeretném ezt a genetikai betegséget továbbadni. Szerintem az óriási önzés. Akkor örökbe fogadnék gyereket.
2017. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Gyereket én sem szeretnék.
2017. dec. 23. 18:07
 8/39 anonim ***** válasza:
97%
Tévedésben élsz, emberek esetén 147 cm alatti testmagasságnál beszélünk "hivatalosan" törpenövésről, bár önmagában még ez sem jelenti feltétlenül, hogy tényleg törpeséget okozó rendellenességről van szó.
2017. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Na ez viszont érdekes mert nekem van egy papírom (orvosi) ahol a legalacsonyabb normál emberi magasság 163 cent. Egyébként pedig legyetek szívesek és csak a kérdésre válaszoljatok, hogy járnátok-e ilyen magasságúval vagy nem.
2017. dec. 23. 18:21
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként a termeted valóban alacsony, de még bőven a "normális" keretek között van. Nem extrémebb, mint mondjuk a 190 centis magasság.

Ami pedig azt illeti, a lányok között is széles skálán mozog a magasság, nem egy 160 alatti hölgyet ismerek, és többségük nem felhőkarcolót akar maga mellé párnak, bár gyorsan tegyük hozzá, sok olyan párt ismerek, ahol a magasság egyáltalán nem volt tényező.

2017. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!