Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, bejelöljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, bejelöljem vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel találkoztam párszor rendezvényen, már köszöntünk is egymásnak, bár ilyen bemutatkozás stb. nem volt, mivel alkalmunk sem volt mégcsak pár szót sem váltalni. Van onnan pár közös ismerősünk, de ezek se neki se nekem nem igazán annyira közeli kapcsolatok, inkább munka ügyben csak. Nagyon tetszik, azt nemtudom, hogy ez vissza is igaz e, de arra gondoltam, hogy bejelölöm, mert megtudtam a nevét és rákerestem. De félek hogy egyből leveszi majd, hogy csak azért jelöltem be mert tetszik. Gondoltam, ha rákérdezne, akkor csak természetes maradnék, hogy hát láttam ajánlásban és felismertem, miért ne. Elég sok ismerőse van, szóval nem hiszem hogy annyira megszűrné. De nagyon félénk vagyok, és nem akarom elárulni magam előtte, főleg mivel valószínű még találkozunk a jövőben. Bejelöljem, vagy inkább ne?
2017. dec. 25. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Jelöld, valószínűleg előbb gondol arra, hogy gyűjtöd az ismerősöket, semmint hogy próbálkoznál.
2017. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha tudsz várni addig, amíg újra találkoztok, és látsz esélyt arra, hogy először élőben tudtok beszélgetni, akkor szerintem még ne jelöld be. Ha kevés esély van rá, hogy személyesen minden előzmény nélkül beszélgetni kezdjetek, akkor jelöld be, hátha elindul valami. :)
2017. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nincs vesztenivalód.
2017. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Inkább írj neki. Egy ismerősnek jelöléstől senki sem lesz előrébb..
2017. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!