Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyákkal, bántalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyákkal, bántalmazott nőkkel szerintetek hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés
31 évesen minden próbálkozásom ellenére nem találok társat, ezért gondoltam olyan nőknél próbálkoznék, akik jobban vágynak a szeretetre, megbecsülésre és biztonságra mint az átlag. Valamint szívesen nevelném más gyerekét is, legalább lenne egy kis élet és zsivaj a házban. Valakinek van valamilyen tippje/tapasztalata?

2017. dec. 28. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hol nem?
2017. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha lelkisérült, kapcsolatra alkalmatlan embert keresel, akkor hajrá.
2017. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Az egyedülálló anyákat még megértem a részedről, de ki ne írd és szerintem azt ne hangoztasd,hogy bántalmazott nőkkel is ismerkednél.


Ezt a Te érdekedben mondom. Aki bántalmazott, annak vélhetőleg ott áll a háttérben a bántalmazó esetleg még mindig, aki zaklatja, a gyerekkel zsarolja esetleg.Miért akarnál ilyen helyzetbe keveredni?

Ha úgy hozza a sors, hát ismerkedj bántalmazáson átesett anyukával is, de ne keress kifejezetten ilyet.


Az,hogy szeretetre, megértésre, elfogadásra vágyik természetes, de az is lehet,hogy örökké bizalmatlan lenne Veled szemben és lelkileg sérült.


Kívánom minden ilyen nőnek,hogy találjon párt, sajnálom aki ilyet él át, de a Te párkeresési szándékodat ne ez vezérelje.

2017. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Van némi előnye, de a hátrányokat nagyon figyeld. Nehogy az legyen, hogy magad kelljen feladat "én már eleget szoptat" alapon vagy más hibája miatt neked ne legyen tiszta lapod. Ha közös gyereket is akarsz, akkor nem árt utána járni minél előbb, hogy hajlandóság van-e, máskülönben koppansz, stb. Miután a sarkalatos pontokat tisztázzátok és még így is minden oké mindkét részről, akkor ugyan olyan jó partnerek, ha nem jobbak, mint egy gyrmektelen/nem bántalmazott nő.

31/f

2017. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök , hogy komoly hangnemben válaszoltatok és körülírtátok a lehetséges hátrányokat. Kérdésem viszont inkább arra irányult, "helyileg" , merre lehet ilyen téren ismerkedni, milyen szituációban. Pl. munkahelyen nyilván nem szerencsés, interneten sosem próbáltam társkeresőt, nem tudom merre érdemes indulni.
2017. dec. 28. 18:54
 6/16 anonim ***** válasza:
2.-s, pont ezt akartam írni, úgy néz ki a kérdezőnek túl jó az élete és szeretné tönkretenni
2017. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Itteni tapasztalatom van egyedülálló anyákról, bár nem túl sok. Meglehetősen zárkózottak, félik a gyerekeiket, hiszen már csalódtak egy férfiban, akitől elváltak (na meg akadnak megerőszakolt nők is, gyerekkel, sajnos). Annak ellenére irányomba is zárkózottak voltak, hogy férfiként a szakmám kisgyermekek nevelésével függ össze, és nekem is meg van ugyanakkor a pozitív lelkületem is a kisgyermekekhez, érzékem is van a kibontakoztatásukhoz, megértésükhöz, játékhoz.


De valahol megértem, ha egy nő nagyon csalódott egy férfiban, akkor óvatos lesz. Na de ennyire...? Biztos vannak nyitottabbak is, de én itt eddig nem futottam bele nyitottabb egyedülálló anyákba.


Sok sikert neked - és nekem is. :) Bár nálam nem cél az ilyen nő, hanem arról van szó,

hogy nem vagyok különösebben válogatós, ők is szóba jöhetnek nálam.


És kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

2017. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bántalmazott nőkkel szerintem kimondottan nem lehet ismerkedni. Gyerekes nőket viszont társkeresőkön simán találsz. Sőt még itt is a gyk-n.
2017. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:
33%

Szerintem tarskereson viszonylag tobb van beloluk. Mivel nincs ideje kimozdulni. De nyilvan nem az attraktiv milf fajta hanem a rovid haju, kisse elhizott, pillango tetko a lapockan , a delfin meg a bokan tipus.

Csinaltass par profinak tuno kepet olyan ismerossel, akinek ez a hobbija, vagy keress amator fotosokat, hogy segitsenek, par ezer forintert jo kepeid lesznek, nekik mar ez is eleg.

2017. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés olyan, hogy "nem tudom megvenni a rendes árut teljes áron, ezért jó lesz a sérült is, szarabb ugyan, de legalább senki sem akarja majd tőlem elvenni" vagy: "direkt egy szegény láynt keresek, akit a pénzemmel majd el tudok kápráztatni és megtartani, a nem szegényeknél sajnos nincsen esélyem" vagy: "tudja valaki, hogy hol tudnék mozgássérültekkel ismerkedni? Ők jobban vágynak a szeretetre, náluk talán még lehet esélyem". Szerinted ez mennyire megalázó egy bántalmazott nőnek vagy egyedülálló anyának? De ennyire mindegy neked is, hogy ki az, csak legyen valaki? Az becsülendő, hogy elfogadnád a gyerekeket is, de ne ez alapján válassz társat.


Ne gondold, hogy a bántalmazott nőknél majd több esélyed lesz, mert nekik amúgyis mindegy lehet, hiszen "csak valaki szeresse őket". Lehet sokan bizalmatlanok, keserűek, mindenféle lelki gondokkal küzdenek - nem mintha ehhez bántalmazottnak vagy egyedülállónak kéne lenni. Lehet sokan épp a tapasztalatukból kiindulva gondolják azt, hogy jobb egyedül, mint egy olyannal, akivel nem működik a kapcsolat. Egy bántalmazó kapcsolatból kilépett nő amúgy piszokerős, hiszen sokszor saját magát kell újraépítenie ahhoz, hogy el tudja hagyni a bántalmazóját. (Nem saját tapasztalatból beszélek, a szakirodalom mondja ezt.)

2017. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!