Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A folyamatos visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A folyamatos visszautasítás mennyi idő alatt és milyen mértékben képes tönkrevágni az énképet?

Figyelt kérdés

Erről a videóról jutott eszembe a kérdést, ahol a műsorvezető nők - ahogy az egyik kommentelő írja - bokáig tocsognak a nedvességükben annyira el vannak olvadva az magas, izmos, jóképű pasiktól.

https://www.youtube.com/watch?v=uIOJD8NXvnY

Ilyen genetikával - és az azzal járó pozitív visszajelzésekkel - azt hiszem nem nehéz valakinek önbizalomtól duzzadva élnie a mindennapjait. Ezt csak azért mondom, mert minden csaj az önbizalmat hangsúlyozza, meg - mondjuk egy alacsony pasi esetében - legyen egészséges énképe (akkor is, ha mondjuk 100-ból 99 csaj lekoptatja). Arra lennék kíváncsi elsősorban az érintett pasiktól, hogy ti mennyi visszautasítás/barátnő nélküli év/reménytelenség után éreztétek azt, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni és mikor éreztétek igazán azt, hogy abszolút nem vagytok vonzó férfiak. A magasságotok mellett a jelenlegi életkorotokat is írjátok le illetve azt, hogy hány évesen volt az a bizonyos töréspont az életetekben.



2017. dec. 28. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:

ez elhivatottság kérdése. ismerősöm 1 évig nem járt kondiba aztán olyan csöcsöket eresztett mint egy csaj. Pedig amikor rendszeresen lejárt feszített az utcán.

A bőr megnyúlik, ha nem edzel megereszkedik és így jársz. A nők is csak addig figyelnek magukra ameddig össze nem jönnek veled aztán potrohát növesztenek.

2017. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alapból se volt esélyem sosem, mert hasonlítok nagyapámra, aki pedig hasonlít a fiatalkori Mao Zedong-ra (nem a festményre)
2017. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

100-ból 99 nővel nekem se jön össze semmi, de nem fogok emiatt picsogni. Az önbecsülés és az énkép valahol ott kezdődik, hogy nem mások kényétől-kedvétől függ.


29/F 193 cm

2017. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Nalam kb 17 evesen jott elo, hogy nem nagyon kellek a noknek.

Jelenleg 28 vagyok. Nem volt meg soha baratnom. Mar tobb 100 probalkozasnal tartok. Viszont mar nem vagyok szuz. Prostival vesztettem el es azota is hebe-hoba szoktam hozzajuk jarni. De ez nem akkora szegyen. Ma mar szerintem tobben veszitik el a szuzesseguket fizetos lanyoknal, mint baratnovel. Irdatlan nehez lett az ismerkedes. A hozzam hasonlo alacsony 167 sracoknak meg gyakorlatilag lehetetlen. Ennek ellenere meg mindig nem tudtam feladni. :)

2017. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem is annyira a visszautasítások számától függ, hanem inkább a visszautasítás módjától, okától és az adott körülménytől.

Pl 4-5 sikertelen próbálkozást is le lehet tudni egy vállrándítással, hogy nem vagyok az esete, valamelyikünk rossz passzban volt, stb, de akár egyetlen visszautasítás is lehet olyan, hogy az ember elevenjébe vág és utána megkérdőjelez magával kapcsolatban dolgokat.


Nem vagyok magas, ráadásul félénk is vagyok (csak a nőkkel való ismerkedés területén), ezért inkább a nők kezdeményeznek nálam, udvarolnak és hívnak el. Emiatt soha egyáltalán meg se fordult a fejemben, hogy a 174 centimmel alacsony lennék (a nőknek) és hogy ez bármilyen hátrányt jelentene, hiszen napi szinten kaptam a pozitív visszajelzéseket az érdeklődésük és bókjaik által, és így mindig voltak is barátnőim. Így elhittem hogy vonzó férfi lehetek.

A kisugárzás viszont nagyon fontos, mert bár félek ismerkedni a lányokkal, de pont az ellenkezőjét láthatják, mert minden más területen határozott céltudatos és eredményes is vagyok (na meg persze szerény is), így a környezetem is tisztel, kedvel. Szóval ez csalóka, még ha nem is szándékos.


Viszont elég volt egy-két visszautasítás, hogy megkérdőjezzek és máshogy lássak dolgokat.

Egy kedves nő aki nagyon tetszik, de nem mertem kezdeményezni nála elkezdte venni a heleket, amikor szemeztem vele. Ő talpraesett volt, finom érintgetésekkel válaszolt, de annyira nyámnyila félénk voltam, hogy nem mertem lépni, csak reménykedtem, hogy kikövezi az utat, segít. Idővel azonban hanyatlott az érdeklődése (jogosan), pedig már kezdtem beleélni magam és felbátorodni, hogy kinyissam a szám. Aztán pár héttel rá egy program alkalmával tett még egy "érintős" kísérletet, amire képtelen voltam "válaszolni".

Egy órával később már más férfival smárolt. Aki sokkal nagyobb volt nálam. Ez totál lenullázta az önértékelésem, hogy se belsőleg se külsőleg nem vagyok férfi a szemében. Lehet, hogyha határozottabb vagyok, akkor is kikötött volna egy magasabb "felső kategóriás" férfinél, mert jobb és értékesebb? :(

2017. dec. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Azért adjuk hozzá, hogy az edző srác nagyon keményen megdolgozott ezért a külsőért, sport, kajálás, önmegtartóztatás. Ismerem személyesen is, jó arc, tök normális, semmi beképzeltség. Más ismerőseim, akik fele annyit sem tettek le az asztalra sport és alakformálás terén, sokkal önteltebbek és arrogánsabbak. Talán irigykedés és siránkozás helyett ti is belevághatnátok a testépítésbe, alakformálásba, nem? Vagy az túl bonyolult lenne?


Mondom ezt úgy, hogy még úgy sincs barátnőm, hogy 50 kilót fogytam, és még izmosodtam is.


28/F

2017. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Egy izmos testért nagyon meg kell dolgozni, de nem is biztos, hogy ez a nyerő a nőknél.

Nálam is az arcommal van a legnagyobb baj, az húzza le nagyon az esélyeim.


Már az előtt gondoltam ezt, mielőtt bárkinél is próbálkoztam volna, aztán 2-3 eset után már be is igazolódott.


24F, 186 cm

2017. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Emiatt soha egyáltalán meg se fordult a fejemben, hogy a 174 centimmel alacsony lennék"


Nem is csodálom, hogy nem fordult meg a fejedben, hiszen a 174 totál átlag az én 170 centimmel szemben.

---

"Talán irigykedés és siránkozás helyett ti is belevághatnátok a testépítésbe, alakformálásba, nem?"


Szerinted kondizással, egészséges étrenddel és sporttal hirtelen megfogok nőni 185-190 centire? Ne röhögtess! Ezek is csak a genetikának köszönhetik, hogy ilyen vonzó pasik. A magasságuk tekintetében maximálisan, de az ilyen kaliberű izmok sem csak az állandó edzés eredménye. Hidd el nekem, hogyha ez a két ürge 170 centivel beállított volna a stúdióba ugyanilyen edzett alkattal, akkor ez a két liba nemhogy nem nedvesedett volna, mint két ostoba tinilány, hanem közömbösen, száj húzogatva gyorsan leforgatták volna az adást. De ugyanez van a való életben:

Alacsony, helyes, izmos srác=kompenzálós tejfelképű kisfiú nulla szexuális kisugárzással (alig várom, hogy elmenjen innen a közelemből, annyira kínos vele beszélgetni)

Magas, helyes, izmos srác=egészséges életmódot folytató, férfias és vonzó helyes álompasi (remélem bejövök neki és még ma este a magáévá tesz..uh jajj, gyorsan ver a szívem, huh de vonzó pasi hmm...)

2017. dec. 29. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok, én is csak 176-178 centi vagyok. Hiszed vagy sem, a 170 centis magasság pont ideális a gyúráshoz, sokkal könnyebben jön rád a massza, mint a magasabb srácokra. Egy próbát mindenképpen megérne.


Arról nem is beszélve, hogy esetleg nem a tv-s műsorvezető csajokra kellene gerjedned. Gondolom a 4-5-6 pontos csajokat te se veszed észre, ugye? Akik ráadásul sokszor 150-160 centik, vagyis jól alacsonyabbak nálad.


Tessék, lehet lepontozni.

2017. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem inkább fejlesztett.
2018. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!