Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az sok férfinál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sok férfinál, hogyha savanyú ábrázattal, letörve látnak egy nőt, akkor célozgatnak rá, hogy biztos a szexhiány miatt ilyen?

Figyelt kérdés
Ezeket a kifejezéseket már biztos hallottátok: "baxatlan 3,14cha", "csak egy jó dugás kéne neki" és hasonlók. Miért gondolják egyből azt, hogy biztos a szexhiány miatt van rosszkedve? Vagy ez valamiféle új keletű, gúnyos "pasihumor"? Mert marhára nem vicces...

2017. dec. 30. 20:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Messze nem uj keletu.

Biztos magukbol indulnak.

2017. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Ez pont ugyanolyan, mint mikor egy nő ideges és egyből jön a férfiaktól, hogy "na mi van menstruálsz?" Óvodás szint.
2017. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
jaj ne jázd már az agyad,szerinted egy ugyanilyen férfira nem ezt mondják?
2017. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
20%
jaj értem már a kérdező nő és beszólt neki valaki
2017. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%
Valamennyi igazság van ebben, mert egy áthancúrozott éjszaka után mindenkiről lepereg a rossz kedv és a bánat.
2017. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Valamennyi igazság van ebben, mert egy áthancúrozott éjszaka után mindenkiről lepereg a rossz kedv és a bánat.


minek irtad ezt?:D mindjárt jönneka gyk-s apácák hogy semmi értelme bacni mert nem jó meg csak kapcsolatbaérdemes akivel leéled az életed,és ha egy csaj lecop a diszkoba akkor sirni fogsz

2017. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%

Az ilyen férfiaknak csak eddig jut el az agyuk, mikor egy probléma áll fenn. Csak az ösztön hajtja őket, szvsz az ilyet kasztrálni kéne, mert ezekből lesznek az erőszakolók...



jaj már ezt vártam :D


gonosz férfiak


a tizenéves lányok biztos kényszerből mászkálnak 3 centis rövidnadrágba még télen is

2017. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk, látom a páromon. Valamiért nincs meg kívánt szex adag, ami számára kielégítő, akkor levert, ingerült. Viszont ha meg van a jó szex, vidám, az egész életet, problémákat pozitívan látja. Az a nő, aki azt mondja, már a falat kaparja a szex hiányától, mitől lenne életvidám? Mosolyog, kedves az emberekkel, de aki ismeri, látja rajta a feszültséget. Természetesen, akinek nincs rá igénye, az nem is érti.
2017. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ezt nem ebben az esetben mondjuk. Leginkább akkor szoktuk, amikor egy nő fel van paprikázva, pörög, durrog, összevissza zagyvál, hisztizik, félrebeszél, beszól mindenkinek, ennek következtében ügyetlenkedik, a kávéba sót tesz, megbotlik a tükörsima márványon stb. Na pont egy ilyen nőre szoktam mondani, hogy na ennek sem ártana egy 22 centis, vastag, feka bré a lába közé.
2017. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
Parasztoknál biztos szokás ez. Én nem szólok be soha senkinek, mert intelligenseb vagyok annál. Legfeljebb akkor, ha indoklatlanul kóstolgat, cseszeget valaki. Nos, akkor viszont kinyírom mentálisan, lelkileg.
2017. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!