Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátnőm,mert valamiért nem bízok meg a nőkben.Meg arra gondolok,hogy van barátnőm és nekem ez olyan fura.Azt érzem,hogy én nem vagyok alkalmas arra,hogy valaminek a pasija legyek.Olyan másnak érzem a lányokat vagyis nem tudom hogy mondjam ezt.Mindenki tök jó pasinak gondol meg minden de éb abszolút nem tartom annak magam.Nem értem miért van ez.Próbálkoztam már lányoknál,de mintha két teljesen más világ találkozna amikor én beszélgetek egy lánnyal.És ez a frusztráló,hogy mindenki annak gondol aminek én magamat nem.Valamiért az van bennem,hogy a lányok szemében tökéletesnek kell lennem,mert akkor egyiknek se kellek ha nem vagyok az.Szeretnék egy barátnőt,de ......Másoknak ez olyan könnyen megy.Félek a lányoktól.De ez nem olyan félelem,hogy nem merek hozzájuk szólni hanem félek,hogy egyiknek se vagyok elég.Van bennem egy megfelelési kényszer a lányok iránt.Nagyon fura ez...a fiú ismerőseimnek olyan sok lány barátaik vannak és ők olyan lazán beszélnek velük meg minden.És én csak hogy mondjam ezt..ha egy lánnyal. beszélek olyan távolinak érzem ezt,úgy tudnám ezt az érzést leírni mintha én egy 80 éves öregember lennék és egy kislánnyal beszélgetnék,holott egykorú vagyok a lányokkal.Remélem értitek ha én már nem.Normális lányok válaszaira lennék kíváncsi elsősorban.

2017. dec. 30. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szó, pszichológus. Komoly önértékelési gondjaid vannak, amiket magadtól sosem fogsz tudni megoldani.
2017. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "nem bízok meg a nőkben"-től eljutottunk egy teljesen más végkifejlethez, ami jelzi, hogy nagyon össze lehetsz zavarodva és igazából te sem tudod, mitől van ez(tulajdonképpen a kérdés is ez :D). A lényeg, hogy ha folyamatosan bókokat kapsz, akkor azokat tudd befogadni és tudatosítsd magadban a pozitív megerősítéseket. Ez fog önbizalomhoz vezetni, ami pedig csajozásra fog bátorítani idővel.


Sok férfi semmi visszajelzést nem kap, pusztán csak az alapján próbálja magát megítélni, amit a tükörben lát. És sokuknak mégis sikerül csajt találni. Te beljebb vagy, mert azt írod, tetszel sok lánynak, kapsz visszajelzéseket. Ez nem tuningolja egy kicsit sem az egódat? Mert ennek kéne történnie ilyen esetben, ez lenne a normális.

2017. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!