Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik az összes?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy vannak gondok a súlyommal. Sok éves küzdés van mögöttem. Volt benne jó időszak is de az útolsó 2 évben nagyon meghíztam. Sose voltam ennyi a 25 évig. Na mindegy! A lényeg hogy ez megnehezíti csajozást. Oylan lányokkal ismerkedem akiknek az elmondásuk szerint a macisabb srácok tetszenek! Sokat randiztam ezekkel a lányokkal, és minden jól ment. De végül mindig összejöttek mással. De nem is ez zavar! Hanem az hogy fikázták ezeket az 55-65 kg-os mai trendi srácokat, aztán végül mindegyik ilyennel jött össze. Miért kell azt mondaniuk a csajoknak hogy nekik az nem tetszik ha végül mind olyat választ?
2017. dec. 30. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert néha a látszat csal, van hogy a cingár külső hatalmas szívet takar.
2017. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Mert néha a látszat csal, van hogy a cingár külső hatalmas szívet takar.


és kimondta hogy a kérdezőnek nincs hatalmas szíve?

2017. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy van, lehet hogy nincs. Mi nem ismerjük. Amúgy a legtöbb lánynak nem a cingár srácok jönnek be, nem emlékszel itt a magas vékonyra?
2017. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Isten hozott a nők ellentmondásokkal teletűzdelt "kis" világában: készülj fel rá, hogy még nagyon sok ilyen logikátlan cselekedetet fogsz még tőlük látni, ami köszönőviszonyban sincs a mondandójukkal. Látom, még csak a felszínt kapargatod, de ez legalább majd arra ösztönöz a jövőben, hogy egy kicsit jobban résen légy a nőket illetően.
2017. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Előre leszögezem nem beszólni illetve bántani szeretnélek!

Látszik, hogy téged feszélyez a súlyod. Több esélyed lenne, ha nem csak olyanok között ismerkednél, akiknek a macis pasik jönnek be.

Ezért csak úgy tudsz tenni, ha lefogysz.

Nem a levegőbe beszélek, egy év alatt 25 Kg-ot fogytam. Nem lehetetlen.

Így vissza nyered az önbecsülésed, a kisugárzásod is más lesz, nagyobb rétegben ismerkedhetsz.

2017. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha elindult valamerre az ismerkedés, akkor nyilván nem zavarta őket a külsőd. Tehát a probléma egyértelműen a belső dolgokkal van. Édeskevés egy nővel elkezdeni ismerkedni, vagy megszerezni. Az, hogy meg is tudd tartani nem a külső, hanem csak is a belső dolgokon múlik.
2017. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Mennyire zavar a súlyod? Mennyire látszik ez rajtad?

Önmagad tudsz lenni? Vagy önbizalom hiányos vagy?

Ez mind látszik rajtad, ha a nő észre veszi, zavarni fogja. Te nem szereted magad, tőle sem várhatod el.

2017. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem minden a súly - csak a vágóhídon.

Ha ilye frusztrált puffogásokat adtál elő nekik is, hát azt is meg lehet ám elégelni

2017. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

94 kg vagyok 182 cm mellé. Sok de nem olyan mint az alacsony 170 körül mondjuk 120 kilóval. Szóval szívás mert nem felelek meg a mai ideáknak. Nem vagyok gyurma sem a fogpiszkáló. Az összes többit kövérnek mondanak. Nem létezik köztes kategória már.


Volt olyan nő, akivel 4x találkoztam! Ha nem kedvelek valakit én se mennék el már a másodikra sem. Lehet közben jött a másik "udvarló" és mivel az vékony volt már össze is jött vele. A facebook lapja erről árulkodott. De nem csak ez az egy ilyen eset volt.


Ám igen az önbizalmam megcsappant egyenesen úton a felhízással. És próbálok ellene tenni. Nem vagyok lusta és nem zabálok össze vissza. Lehetséges hogy betegség okozza de a háziorvosnál való megjelenésem nem hozott eredményt. Ő is a tipikus előítéletes a elhízottakkal szemben hogy Biztos fél disznót zabál és döglik. Időpontot sem adott egy vérvételre sem.


Nem elsőnek vagyok ezen az oldalon és már mások kérdéseinél is olvastam ezt. Hogy ha valami ilyen téma kerül ki akkor egyes nők azonnal a kérdező személyiségével kezdenek példálózni hogy biztos az a baj nem is a nők felszínesek hanem a pasas buta, erőszakos, rossz ember akármi de negatív tulajdonságok.


Hát szó sincs erről.

2017. dec. 30. 22:00
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha betegség, akkor mielőbb vizsgáltasd ki maszek orvossal.

Viszont ha ezt a rossz kedvet nekik is elő adtad, ahogy előttem írták, akkor az is el üldözhette. Ha a külsőddel lenne baj, még randizni sem mentek volna el. Ebben biztos lehetsz.

2017. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!