Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ismerkedés elején tisztázno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés elején tisztáznom kellene, hogy mit is akarok tőle? Még nem találkoztunk, csak régebben, de akkor még nem alakulgatott köztünk semmi .

Figyelt kérdés
Nemsokára eljön a nagy találkozás, de nem tudom, hogy előtte már beszéljek-e vele arról, hogy én csakis komoly kapcsolatot akarok?Vagy majd csak a találkozás után vonjam le a következtetéseimet, és azután beszéljek arról, hogy mit is akarok valójában?

2017. dec. 30. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van, vagy ő is azt mondja, hogy igen, p is azt akar és hazudik, vagy igazat mond.

A legjobb az, ha nem mondasz semmit, figyelsz és gondolkodsz.

2017. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. dec. 30. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tisztázni szoktam nőként és tartom is magam hozzá. Ha valaki nem ennek megfelelően viselkedik és mégis belemegy az ismerkedésbe, annak khm... Eléggé csúnya vége lesz. Erre hivatkozva ugyanis úgy gondolom, boldogan és gondolkodás nélkül elküldhetem a búsba, ha szexszel próbálkozik a közeljövőben meg hasonlókkal.


A férfiakat meg bátorítanám, hogy mondják el. Ha komolyat akarnak, azért, ha nem, azért. Fölösleges időhúzás, ha a két félnek más a terve az ismerkedéssel... Nagyon önzőnek hangzik, amit írok, de egy percet sem szórakoznék azzal, aki csak szexelni akar velem. Egy darabot sem adnék magamból egy beszélgetés erejéig sem, hogy őszinte legyek. Úgysem az érdekli... Sőt, nem is én. :D

2017. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!