Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudjuk, hogy manapság a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudjuk, hogy manapság a nők már szeretnek "vadászni". Szerintetek ezt a kényszer hívta életre náluk vagy az, hogy mára rájöttek, hogy ez izgató számukra?

Figyelt kérdés

A "kényszer" alatt azt értem, hogy kénytelenek vadászni, mivel a férfiak - állításuk szerint - mára nagyon "elmulyultak", teszetoszák lettek, ezért rájöttek, hogy ha kapcsolatot szeretnének, muszáj lesz nekik közeledni, átvenni a kezdeményező szerepet. (Sok férfi amúgy csak az elején bátortalan, ezt tudják a nők is - tehát tulajdonképpen csak a kezdő "fenékberúgást" akarják nekik megadni. "Vedd már észre, hogy bejössz nekem, a macska rúgja meg" - gondolják.)


A másik rész pedig, hogy rájöttek arra, hogy ez a dolog beindítja őket, szexi és izgató. Kicsit csábítani, becserkészni a "vadat", kicsit csikicsukizni úgy, hogy azért még nők maradjanak, de a pasiból közben kihozzák a férfit, szemezni, mosolyogni, sejtelmesnek, rejtélyesnek lenni... szóval értitek. Lehet, hogy a mai, modern nőt ezek szexuálisan beindítják, és emiatt van egyre több "vadász" típusú nő. Bevallom, én ez utóbbira tippelek inkább, bár az első pont is játszik.


Ti mit gondoltok, melyik tényező hívta ezt életre a nőknél? Esetleg valami ezektől eltérő dolog? A női válaszolókat is kérdezem: ti hogy érzitek, mi van ennek a jelenségnek a hátterében, mi okozta?



2017. dec. 31. 09:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"tudjuk, hogy manapsag..."


Istenem....

2017. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Valahogy utalnom kellett arra, hogy mégis csak egy viszonylag újkeletű jelenségről van szó...
2017. dec. 31. 09:50
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Olvass történelmet!


Régen is éltek a nők a csábítás erejével!

2017. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én ezt nem érzékelem annyira a környezetemben. Ismerkedésnél is azt értékelem, mikor maguktól mennek a dolgok és nem kell ilyeneken gondolkodni. Én ezt is egyfajta játszmának tartom, amitől a hideg ráz. Normális kapcsolat szerintem úgy alakulhat ki, ha a dolgok természetesen jönnek és egyikfél sem sakkozik akkor, hogy most én lépek egy picit, aztán teret engedek, hanem mindenki annyit lép, amennyi jól esik neki, ami a természetéből jön. Aki mégsem így tesz annál biztos vagyok benne, hogy nem szexuálisan izgatja a dolog vagy a férfiak teszetoszaságából ered. Egyszerűen nemtől függetlenül vannak akik mindent túlgondolnak, elemeznek, félnek ösztönből cselekedni.
2017. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

Miért akarnék kezdeményezni teszetosza pasiknál? Nehogymár én legyek a bátrabb fél. Ha valaki megtámad az utcán, akkor is majd én védjem meg őt a 45 kg-mal? Hova b*zul még ez a világ?


Tényleg szánalmas mértékben nőiesednek a mai férfiak, de szerencsére vannak még sokan, akik képesek hódítani, én velük foglalkozok, eszem ágában sincs nekem játszani a vadászt. Vannak nők, akik szeretik, vagy rákényszerülnek, de ez a ritkább.

21L

2017. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
#5 vagyok, azért lettem lepontozva, mert egyes pasiknak nehéz felfogni, hogy a legtöbb nő igenis férfira vágyik, nem egy beszari kisfiúra?
2017. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6 Itt most jelentősége van a fenti zárójeles megjegyzésemnek. Nem tudom, miért hiszi sok nő, hogy aki kezdeményezés terén kicsit setesuta, az utána kapcsolatban is az lenne... A kezdeményezés az ismerkedés legnehezebb része. Körüllengi a bizonytalanság, rossz érzés visszautasításban részesülni, nem tudhatom, hogy a másikat tényleg érdeklem-e vagy csak hülyít, van-e még köze az exéhez, stb., de ha összejövünk, utána már biztos vagyok a dolgomban, a kiszemeltem most már a párom, és ez eléggé fel tud bátorítani. Sok férfi így működik ám, de a nők jó része a kezdeti benyomás alapján elkönyveli a férfit ilyennek vagy olyannak.


Amúgy nem én ponzoztalak le, ez csak aféle lábjegyzet volt a részemről :D

2017. dec. 31. 10:40
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
#7 hát, aki már leszólítani is fél, az aztán baromi magabiztos ember lehet..:D
2017. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

" Nem tudom, miért hiszi sok nő, hogy aki kezdeményezés terén kicsit setesuta, az utána kapcsolatban is az lenne..."


Mert, ha nincs bátorságod, hogy leszólítsd a nőt, aki egyébként nem egy földönkívüli személy, akkor a nő hogyan legyen bebiztosítva arról, hogy a továbbiakban majd te olyan hűű de határozott lennél, ha már az első lépésnél elbuktál?


"de ha összejövünk, utána már biztos vagyok a dolgomban, a kiszemeltem most már a párom, és ez eléggé fel tud bátorítani. "


TÉVEDSZ!!! Akkor se lehetsz teljesen biztos a dolgodban, hisz honnan tudod, hogy nem megcsal-e a nő, akit állítólag párodnak tekintesz, hisz lehet, hogy jó színész!


Mind a két személynek tennie kell napi szinten a kapcsolatért, hogy az működőképes legyen!


"Sok férfi így működik ám,"

Igen, a 21. századi p..cs papucs pasik!

Régen a férfi az férfi volt, ha akart valamit, akkor tett is érte. Ma is vannak ilyenek, szerencsére, akiket nem rontott meg a puhányság!

2017. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem manapság. Mindig is vadásztak.


"Lehet, hogy a mai, modern nőt..."

vagy mióta történelem van :)


Teszetoszák meg nem érdekelnek.

2017. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!