Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a botrányos dologról, hogy egy nő 22-23 éves korától már öregszik, míg egy férfi 38-39 éves koráig csak érik, csak egyre sármosodik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Meg itt is megfigyelhető, hogy sokan már egy 25 éves lányt is "öreg"-nek tartanak, és a legtöbb pasinak csak a fiatal nő a "nő", csak a 20-25 vagy max 20-30 éves nőket tartanak igazi nőnek, mintha nem is létezne más korosztály.

Akkor meg miért nyávog a legtöbb pasi, hogy a férfiaknak milyen nehéz a pártalálás, bezzeg a nőknek milyen könnyű, amikor a nőknek csak van egy szűk életkoruk, amikor kelendőbbek? Sok nő 30-as éveiben meg már panaszkodik, hogy 30-as férfit nem tud találni aki egy fokkal szebb az ördögnél és nem csak ingyen szexelni akar, mert a normálisak a fiatalabb nőkre hajtanak..

Ez nem felháborító?


2017. dec. 31. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én meg kaptam itt, hogy annyi idősen amennyi vagyok, öreg vagyok. Ne válogassak. A 40-es korosztálynak még talán megfelelek.

A világ legnagyobb baromsága.

2017. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Amíg én 46 évesen még mindig válogathatnék a pasik között ha akarnám, nem érdekelnek ezek a gyakoris mendemondák.
2017. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

1. ez a grafikon lehet kamu

2. ha igazad is van a grafikonnal, akkor a férfiaknak meg 20-40 között nehezebb nőt találni. Pont amikor a legnagyobb motiváció kellene az embernek, mert biológiai csúcspontja, karrierépítés stb.

Ezen az oldalon is pont azt látni, hogy sok komoly kapcsolatra vágyó 20-30 férfi akarna nőt, csak nincs rájuk kereslet annyira.

Inkább maradnék egyedül 30 után, mint 40 után kezdhessek csak élni...

2017. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

25 évesen öreg lennék, miközben úgy nézek ki mint egy 15 éves középiskolás kis csitri? Jó tudni, mindig tanulok valami újat!



Remélem ezt az olyan férfiak mondják, akik sör hasat eresztettek, elhíztak, kopaszodó, zsíros hajúak és a fogsoruk is olyan mint a Hortobágyi Kilenclyukú Híd!

2017. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem már kissé sok(k) az,hogy csak az elmúlt napokban a kérdések 80%-a arról szól,hogy ki hogy öregszik, ki milyen korőút keres/talál párnak.


Mindenki öregszik, a nő is és a férfi is.


Az,hogy valakinek jobbak az adottságai, jobb géneket hordoz, vagy tesz érte és valóban fiatalosabb, hát igen, van ilyen. És olyan is, akit ezerre gyötör a sors, átment már pár csalódáson, betegségen, nehéz anyagi helyzeten, ami meglátszik a külsején is.


Ilyenek vagyunk.


Sokan törekszünk ara,hogy jól nézzünk ki, én is. De volt már olyan időszakom, amiben egy közeli hozzátartozóm betegsége, halálesete annyira megviselt,hogy legkisebb gondom volt az,hogy vajon most mennyi idősnek nézek ki.


Szerencsés vagyok a külsőmet illetően, és igyekszem tenni is - magam miatt elsősorban- azért,hogy ez így legyen.


De tudomásul veszem,hogy annyi idős vagyok amennyi, sőt, jövőre + 1 évvel idősebb.Ezen nem tudok változtatni még ha megfeszülök sem :)


Az a baj ezzel a hülye világgal,hogy sokan odavannak az ellenkező nem 10-20 évvel fiatalabb tagjaiért, ezért veszettül küzd,hogy nehogy már annyinak nézzen ki mint amennyi.

2017. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
34 éves vagyok, számomra minden 25 éves kor alatti nő még kisgyerek. Na, most boldog vagy?
2017. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Pár nap múlva töltöm a 40et.7 hónapja szültem.Nem vagyok öreg😀 30 éves korom után kezdtem el kiteljesedni.Tele vagyok célokkal.Öreg???Pfff...
2017. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En meg azt tanultam h fogantatastol oregszem :-D
2017. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülyée kérdések napja van ma :)
2017. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt a grafikont már sokszor széttrollkodtuk.

Ez alapján a férfiak fele pedofil, mert simán megdugna egy 13 éves gyereket, egy korban hozzá illő 30+ nő helyett.

A férfiak pedig 40 felett nem jobban néznek ki, hanem egzisztenciálisan vannak a csúcson: ezt keresik a 22 éves libuskák.

De ha 30+ évesen nem robog a karriered, se kocsi, se lakás, akkor 40 évesen is tojni fognak a fejedre. Minden korosztály.


Ja, azt kihagytam, hogy 22 felett exponenciálisan nő azoknak a nőknek az aránya, akiknek már van gyereke. Az meg ugye a "fujj, nem kell más kölyke, és a lyuka is szét van szülővel".


Egy dologra bizonyíték ez a grafikon: az 1:100-hoz nő:férfi arányt a társkeresésben (és csak ott!) a férfiak generálják azzal, hogy ilyen bacott válogatósak.

Úgyhogy elmentem, mert este egy gazdag és kigyúrt pasival szilveszterezek, és nincs kész a hajam. ;)

2017. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!