Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kisebb mellű lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisebb mellű lányokkal kevésbé udvariasak a férfiak, mint a nagyobb mellűekkel?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztaltam, hogy a férfiak sokkal kedvesebbek és udvariasabbak azzal a lánnyal, aki nagy mellekkel van megáldva, mint a kisebb mellekkel megáldottal.

Miért van ez?

Valóban ez a nőiesség mértéke?

Miért érek kevesebbet azért, mert csak 75A-s méretem van?

Leginkább érett férfiaktól tapasztalom ezt, 30-50 közöttiektől... kislánynak tartanak vagy miért viselkednek így?


2017. dec. 31. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem gondolnám, hogy ez a mértéke.

Sok nagyobb mellű nő nagyobb darab is.

Kerekebb. Persze vannak kivételek.

Szerintem ők csak simán nem udvariasak.

2017. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt nem vettem észre, velem nagyon rendesek udvariasak a pasik, és örülök neki hogy a kis pofikámmal beszélgetnek nem a melleimmel mivel azok kislányosak és észre sem lehet őket venni.
2017. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Nincs köze az udvariasságnak a mellmérethez.Az udvariasság mértéke is az adott férfi jellemétől függ.Felejtsd el ezt a marhaságot, amit írtál.Én nagymellű nő vagyok, mégsem udvariasabbak velem a férfiak, mint más nővel.


42/N

2017. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ezt csak te magyarázod bele. Valószínűleg annyira zavar téged a mellméreted, hogy ilyen kényszerképzeteid vannak.


Egy férfi ha udvarias akkor mindenkivel az.

2017. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez általánosítás a köbön. Rossz körökben mozogsz. Nem fogod elhinni, de nem a mellméret alapján ítélkezem nők felett. Egykébként nekem a kis mellek a zsánereim, nem tehetek róla, így vagyok bekötve. A női energia, kisugárzás, ragyogás teljes lehet pici keblekkel is, nem ezen múlik a boldogság, hanem az elfogadáson, mindig azon.
2017. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Ezt az orbitális nagy tévképzetet, hogy sikerült összehozni. És még az alacsony pasikra mondják a nők, hogy belemagyarázzák a sikertelenségüket. Elárulom, hogy a pasi a hamvas, mosolygós, világos csillogó szemű arcod alapján fog hozzád viszonyulni. A nagy melledre max egy-két pillantást fog tenni, mert az neki kifejezetten kínos lenne nemhogy még az alapján ítéljen meg. Úgy tűnik nekem, hogy komoly önbizalomhiányban szenvedsz.
2017. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Én minden csajjal pont ugyanannyira vagyok udvarias:)
2017. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
én a kicsit szeretem mert az legalább esztétikus idősebb korban is
2017. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs nagy mellem, ellenben a barátnőmnek igen, és amikor együtt megyünk valahová, akkor sem éreztem még különbségtételt a méreteink miatt a férfiak udvariasságát illetően.
2017. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A segg fontosabb.Ha jó formás, akkor előre fognak engedni ,hogy stírölhessék addig is :D
2017. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!