Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék párt ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék párt ha azt se tudom milyen lány passzolna hozzám?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan mintha magamat se ismerném,külsőre van egy ideálom,ami lényegében a lány alkatra átlagos,vagy teltebb,persze végletekbe ne essen,meg szemüveges.De belsőre nem tudom milyen illene hozzám.Én alapvetően csendes,nyugodt srác vagy,persze ha buli van én is be tudok pörögni,meg kicsit néha ellenszegülő makacs vagyok.Megbántani senkit se szoktam,vagyis remélem még senkit nem bántottam meg.igazából magamat se ismerem,kicsit mindig ilyen világi ember akartam lenni,van amikor nagyon introvertált vagyok,máskor meg extrovertált inkább.Ha ismerkedek akkor a megismert lánnyal egy idő után úgy érzem nem illek össze,szóval kicsit tanácstalan vagyok.
2017. dec. 31. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell az önismeretet. Kismillió könyv meg tanfolyam meg netes videó van róla, ami segíthet.
2017. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávút akarsz akkor olyat válassz mint te vagy.

Önmagadat pedig idővel majd kiismered.

2017. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!