Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiznál egy kisgyerekes 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy kisgyerekes 32 éves nővel?

Figyelt kérdés
A párom a kislányunk születése előtt meghalt. Most érzem azt, hogy tovább léptem és szeretnék egy társat, aki a kislányomat is elfogadja. Ő egy tündér, imádja az embereket, eleven, most lesz 2 éves. Én teljesen átlagos nő vagyok, se nem világszépe, se nem csúnya 160/56. A kérdés csupán elméleti, nem szeretnék itt ismerkedni. Köszönöm a válaszod! :)

2017. dec. 31. 15:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem biztosan fogsz párt találni. Én két kisgyerekkel keresek párt, 31 éves vagyok, világszépének nem mondanám magam. Én társkeresőre regisztráltam, elég sok jelentkező akad.
2017. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%
Elméletben igen.
2017. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
A helyzet annyival ideálisabb a férfi számára ( morbid leszek kéretik nem félreérteni) hogy az apa már nem zavar be... lághatás végett nem lesz az ékezetek része. De az alapszitú kb ugyanaz : neked kell vigyázni azokkal akik élvezeti cikknek néznek téged, komoly kapcsolatra kb azt szerzés meg akire fény korodban tojtál magasról. Én gyerekkel egy csomagban kapható nővel akkor állnék le ha tényleg világszép lenne
2017. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Persze hogy igen. Sőtt olyannal akinek van gyereke szívesebben is randiznék, mert nekem is van két lány, én elváltam.

Részvétem a párod miatt.

2017. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Láthatás miatt nem lesz az életetek része.(jav )....de mondom másnak is : a jelentkező az egy dolog , az meg egy másik hogy csak szexelni akar ( amihez sokszor elég ha megdícsérik a gyereket mert anyuci elolvad) és más dolog hogy családapa is lenne-e komolyan... ügyvéd apám szavaival élve: ügyfél mindig jön az irodába, de aki pénz is hoz a problémája mellett az már kevesebb
2017. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Részvétem a párod miatt!


22 éves egyetemistaként nem valószínű. :) De ha már lenne munkahelyem, akkor simán.

2017. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
Randiznek minden problema nelkul. Szeretnek gyereket de ugy alakult, hogy nem jott ossze. Es korban is illenek egy 32 eves nohoz, anyagi biztonsagot is meg tudnam adni.
2017. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen, 4 éves gyerek mellett ismertem meg a férjemet. Vagyis ismertem már korábban is, tehát tudta jól, hogy gyerek is jár mellém. 8 éve vagyunk együtt, a gyerek sosem volt probléma. Mivel a családom közel lakott, sokat tudtunk lenni kettesben is, programok, kirándulás, nyaralás, és persze együtt hárman is. Most már külföldön élünk, csak a legközelebbi ismerőseink tudják, hogy nem ő az igazi apja.
2017. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Igen,lehet társad kisgyerekkel is,ne aggódj ezen!
2017. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem vélhető hátránynak a gyerek léte csak az, ha a nő még gyerekes-éretlen személyiségében.


ui:mindenkinek saját gyereke a tündéri s az eleven a pokolfajzattal azonos sokszor csak másik-más szögből kell lesni;)

Tehát a reklám nem túl jó...

2017. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!