Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csaj minél cukibb/ártatlanabb külsejű, annál felszínesebb és nagyképűbb?

Figyelt kérdés
Tudom ez általánosításnak fog hangzani, de én ezt vettem észre. Ha meglátok, egy vékony, pici cuki szép csajszikát egyből azt gondolom (sajnos mindig naivan), hogy ő az aki valóban illene hozzám (alacsony és vékony vagyok). Olyan aranyos, hogy nem nézném ki belőle, hogy elküld a fenébe és beletapos a lelkembe egy pofátlan megnyilvánulásával. Pedig tapasztalataim szerint pont ezek a szende/ártatlan kis lánykák azok, akik csak magas, izmos álomkanokkal járnak, ha nincs nagy farkad, akkor kisp***űnek bélyegez, ha nem vagy nagyhangú/alfahím menősrác, akkor pedig lúzer anyámasszonykatonájának tart. Miközben tényleg olyan külsővel rendelkeznek, hogy a kutya nem gondolná róluk, hogy ekkora szajhák. Ugyanakkor számos csúnya/kövér/búvalba***tt csajjal beszélgettem már és az emberek 95%-a azt gondolná, hogy pont ők azok, akiknek a csúnya külseje negatív hatással van a személyiségükre is. De nem! Egy-két kivétellel szerény, normális, visszafogott lányok, akikkel akkor is el lehet beszélgetni, ha nem vagy egy sportos jóképű pasi hanem csak egy szürke kisegér. Kíváncsi lennék, hogy ki miként látja. Egy nem/kor kettőst is írjatok.

2018. jan. 2. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem tapasztaltam ezt az összefüggést. :D
2018. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Mert megteheti?
2018. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Alacsony, vékony lány vagyok, de nem nagyképű és felszínes.

Csak azzal vagyok bunkó, aki bunkón bánik velem.

Akárhogy is néz ki egy pasi, nem sértem meg soha, és nem szólok be neki.

2018. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
25N
2018. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanúgy vagyok ezzel, ahogy #3, én is vékony és pici lány vagyok, de soha nem tettem bántó megjegyzést senkire, aki nem tetszett és nagyképű sem vagyok.


De nekem tényleg a “csúnya, gonosz, jóképű és izmos” pasik az eseteim, azok a szemetek, akik pofátlanul elhappolják előled a csinos nőket :) Hogy is képzelik, hogy ilyet tesznek, és a csinos nők hogy képzelik, hogy ilyen pasikra vágynak...Hát, ilyen az élet, ahogy te is jó nőkre vágysz, úgy a jó nők is jó pasikra.

2018. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Minden nő felszínes, és a legtöbben nagyképűek is, külsőtől függetlenül.
2018. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert az effajta bántalmazást a törvény nem bünteti, csak a fizikait.
2018. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

,,Minden nő felszínes, és a legtöbben nagyképűek is, külsőtől függetlenül."


Csak ha nem tudsz velük bánni csak akkor.

2018. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezt én is észrevettem.

A tipikus "ribis" lányok meg olykor egész kedvesek tudnak lenni.

Emberként bánnak velem.

2018. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9: Ezt én is megtapasztaltam. Ezért is hülyeség külső alapján ítélni. Állítom, hogy a két csaj közül a második küldene el hamarabb a fenébe, hogy milyen kis nyomi vagyok, aki próbálkozni mer nála, hogy képzelem...

Az elsővel meg lehet beszélgetnék egy tartalmas fél órát egy ital társaságában.

[link]

[link]

2018. jan. 2. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!