Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csóró férfinak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csóró férfinak lehet esélye egy igazi aranyásó nőnél?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy kedves aranyos lánnyal aki nagyon bejön de kiderült hogy sajnos nagyon a pénzre megy az előző pasijai is nagyon gazdag férfiak voltak, neki ez a legfontosabb. Én viszont nagyon szegény csóró férfi vagyok, abban reménykedem hogy a személyiségemet fogja meg szeretni ez a lány, van erre esély?
2018. jan. 2. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele amíg tudsz, kihasználni úgysem tud...
2018. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Megvalaszoltad a saját kérdésedet. Persze hozzáteszem h aki csak a cuccoknak örül, az sose értékel egy normális embert mint téged. Nem szabad időt fordítani rájuk.
2018. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Előbb tanulj már meg magyarul helyesen írni és kommunikálni, utána foghatsz csak hozzá a kamukérdések kiírásához!
2018. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Ment a lepontozás provokáló válaszod miatt és szégyeld magad...
2018. jan. 2. 16:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi van, fáj az igazság? :D
2018. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, próbálkozz és kiderül!
2018. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lottózz.
2018. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Hosszútávon nem, de dugd amíg tudod. Én is hasonlóan jártam, bár nem vagyok csóró, de sokszor meggondolom mire költök, mert jobb szeretrm ha egyre több a tartalék és kamat, de egy aranyásónak ez ugyan az mint a szegénység. Dugtam amíg tudtam, jó volt. Folytatom a normális nő keresését.
2018. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De miért kell neked olyan nő, aki a pénzre megy?
2018. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbald meg, nem veszíthetsz semmit..még újat is tudnál neki mutatni :)
2018. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!