Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kicsi farkatok van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsi farkatok van, vagy tapasztalatlanok vagytok szexuális téren felnőtt férfiként, utasítatok vissza ezmiatt inkább nőt, hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Amiatt már biztos nem, mert úgymond sikerült elfogadnom magam, hisz változtatni nem tudok rajta, így nem marad más út, mint az elfogadás.

Inkább csak az új helyzettől való félelem miatt. De ha tudnék aludni rá egyet-kettőt, nem utasítanám vissza. Viszont ott helyben egyből lehet.

2018. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis kiderül, plusz ha nem szerzek tapasztalatot, ergo visszautasítom a sajoka csak ezért akkor hogyan lesz tapasztalatom? Vagyis nem tennék ilyen hülyeséget, hogy viszautasítok valakit, mert azt hiszem nem lennék elég jó. Főleg mivel nem az én dolgom eldönteni, hogy neki jó vagyok e vagy sem, majd engedem, hogy ezt ő mondja meg magának.
2018. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem utasítanám el, inkább "csakazértis" belemegyek a helyzetbe és máris ott egy plusz tapasztalat (és közben persze a nőnek - és magamnak is - szereztem egy kellemes estét).
2018. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, viszont amiatt már utasítottam vissza nőt mert majdnem megtudta hogy én vagyok a pókember
2018. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
baromság a kérdés
2018. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tapasztalat hiánya miatt, mindenki vissza utasítana, rég kihalt volna az emberiség, mivel senki nem tapasztalattal születik. Kicsi a farkad? Azt majd a nő megmondja, vagy is kicsinek találja, majd lelép.
2018. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok szűz - és már leszek is örökre - mert sosem kezdeményeztem lányoknál a kis farkam miatt (a kerülete 11-12 cm). Egyszerűen nem bírnám feldolgozni, ha lekisfarkúzna egy csaj vagy nem tudnám kielégíteni és azt mondaná a szemembe, hogy "Kevés vagy".
2018. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos életkor felett majdnem minden nő visszautasítana, ha kiderülne a tapasztalatlanságod. A maradék pedig a prostik.
2018. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!