Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, hogy egy tipikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy tipikusan jóképű pasi sem tetszik minden nőnek?

Figyelt kérdés
Vegyünk például egy híres, jól kinéző filmsztárt. Van olyan aki 10-ből 10-nek tetszik, vagy az a szöveg kamu, hogy a szépség relatív, meg nem tetszhet mindenki mindenkinek?

2018. jan. 2. 16:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kivételek mindig vannak.
2018. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Igaz. Az emberek nagyon különbözőek, nem véletlenül így alkotta meg őket a természet... pont azért, hogy mindenki megtalálhassa a párját.
2018. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igaz

18/f

2018. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz. Szerintem nincs olyan ember, aki mindenkinek bejönne.
2018. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaz, nincs olyan ember aki tényleg mindenkinek bejön.
2018. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne lenne!

Eleve, miat, hogy tipikus jóképű pasi? SOk típus van, mindenkinek más jön be.

2018. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Akkor mégsem vagyok ronda.

Nem tudom magam elhelyezni a két típus között mert van aki azt mondja jól nézek ki, a másik pedig azt, hogy: "nem vagy az esetem" vagyis nem. De akkor inkább megbékélek a tudattal, hogy van akinek ez, másnak az.

2018. jan. 2. 17:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Van, amelyik tetszik azok közül, akiket általában vonzónak tartanak a nők, van, amelyiket meg csak úgy fogadnám el, ha valami a belsőjében megfogna. És van, amikor egy átlagosért odáig vagyok, mások meg nem értenek.:D


Vegyül például Ryan Goslingot. A nők férfiistene. Vagy Brad Pittet. Egyik sem tetszik. Nem mondom, hogy taszítanak, de nagyon messze vannak attól, amit én kifejezetten jóképűnek tartok. Brett Tuckerre meg a beavatottas srácra (nem jut eszembe a neve) meg húzzák a szájukat, én meg csak ámulok.:D Hát ez van.:) Az igaz, hogy akit a többség szépnek tart, az szerintem van egy olyan szinten, hogy nem a külseje miatt utasítanám vissza. Lehet, hogy nagyon nem fogna meg, lehet, hogy nem figyelnék fel rá, de azért azt nem mondanám, hogy taszító. Ugyanakkor meg van, akire tényleg rá sem tudnék (bocsi) fanyarodni, másnak meg az A Férfi, meglepő módon.

2018. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem tetszik a mai férfiideál. Objektíven persze megállapítom, hogy jóképű ember, de semmilyen vonzalmat nem tud kiváltani bennem. Filmsztárt hoztál példának, na nekem köztük talán 3-4 olyan van, akire azt mondom, hogy számomra szexi, az összes többi agyonhypeolt szexideál totál semleges. A férjemről meg például az összes barátnőm azt gondolja, hogy nagyon ronda, sőt bunkóbb félidegenektől is megkaptuk sokszor, hogy mit keres egy ilyen csaj egy ilyen pasi mellett.. nekem ehhez képest 7 évvel később is leesik a bugyim egy-egy pillantásától. Kinek mi, az ízlés tényleg marha szubjektív dolog.
2018. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz
2018. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!