Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy viszonyulnátok egy ilyen pasihoz?

Figyelt kérdés

Férfiként teszem fel a kérdést. A sógoromról van szó, 35 éves. Nincs vele alapvetően semmi baj, csak van egy gyenge pontja, amitől mintha egy másik világba lépne át: a foci.


Hobbiszinten focizik, itt eddig gond egy szál se. A baj akkor van, ha nézi a focit. Olyankor megszűnik számára a külvilág, hozzá se lehet szólni, és ez még hagyján: ha a csapat, aminek drukkol, gólt kap, valamelyik játékosa helyzetet hagy ki, vagy végül kikap, olyan szintű agresszió önti el, hogy az elképesztő. Csapkodja az asztalt, káromkodik, szitkozódik, a haját tépi, magában dünnyög, bevörösödik a feje, stb. Olyan "nőverő" feje van ilyenkor, zeng tőle a ház. Mert a méltóságos úr éppen szurkol.


De fordított esetben is: extatikus öröm önti el, ha a csapata gólt rúg/nyer.


A húgom mondja, hogy ilyenkor egyedül kell őt hagyni, még az ajtót is rá kell csukni. Még nem volt belőle gond sosem. Volt már olyan, hogy vitt be neki narancslét pohárban - és miközben itta, a csapata gólt kapott, és földhözvágta a poharat :D De a tesómhoz sose volt goromba, még ilyenkor sem. 14 éve együtt vannak, 4 éve házasok, néhány hete született kisfiuk. Nem iszik, nem dohányzik a "srác".


Láttam már én is meccsnézés közben, tényleg idióta olyankor. De ha nincs foci a tévében, átváltozik, normális, hétköznapi fazon. De az az elmebeteg arca, ami akkor előjön... mondják, hogy az angol focidrukkerek ekkora állatok, bár én nem értek a focihoz, engem nem érdekel.


Ti hogy viszonyulnátok egy olyan pasihoz, akiből ezt az ént hozza ki a meccsnézés, a szurkolás? Meg tudnátok ezzel békélni, ha amúgy tök jó partner lenne az illető - ahogy ez a húgomnak is sikerült?



2018. jan. 2. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem, kizárt. Számomra ez kiábrándító,taszító. Gyereket meg végképp nem vállalnék olyan emberrel, akitől félni kell.

23/N

2018. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha csak ennyi lenne vele a gond. Főleg, hogy írod is, hogy igazából csak magában őrjöng és a húgoddal még ilyenkor se bunkó. Már a kérdés olvasása közben is a húgod módszere jutott eszembe amúgy, ilyenkor én is szépen csinálnám a saját kis dolgaim külön szobában vagy házon kívülre szerveznék programot, lemennék edzeni, amihez épp kedvem van. Ha meg összetör valamit a nagy szukrolásban, akkor szépen összeszedi és pótolja, nekem nem fog ezzel álmatlan éjszakákat okozni.
2018. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Épp ez az, hogy az agressziónak soha, soha semmi jele nem volt, és nem is lesz, ezt én is bizton állíthatom. A gyerkőc egy szerető családba érkezett. Amikor 2003-ban, év vége felé összejöttek, a húgom már tudta, hogy nagy fociőrült a srác, tudta, mit/kit választ. És azért 14 év az 14 év. Én amúgy F1-rajongó vagyok, szurkolok is egy pilótának, de nem tombolok, ha nem ő nyer vagy kiesik. Nekem fura ez a magából kikelős, extrém, szélsőséges rajongás...
2018. jan. 2. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségével van ennél nagyobb probléma is.
2018. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 Egy megértő hölgy, köszönöm a választ. Ez valami olyasmi, mint amikor valakire azt mondjuk, hogy "rájött az ötperc". Csak a sógoromnál ez 90 perc + a hosszabbítás... :D
2018. jan. 2. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, én is ilyen vagyok nőben. Vagyis voltam nagyon sokáig, amíg követtem a focit, Forma 1-et.


Nekem "tetszik" az ilyen, úgy értve, hogy az egész életem arról szólt, hogy rajongok, lelkesedem valami iránt, mások meg letörik, kiröhögnek.

2018. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj amig nem fedezi fel a League of Legendst :D
2018. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Látnád, nő létemre hogyan szurkolok pl. olimpián, vagy focicsapatnak :D


Kiabálok, üvöltök, hogy "gyerünk, hajrá", vagy épp szidom a csapatot.

Győzelem esetén meg ugrálok, mint egy gyerek és sikítozok :)


Semmi nincs benne, a kedvesem gamer, ő is szépen alkot néha, mikor megölik pl. :D

2018. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
latnad cs go jatekosokat ok ugyan ezt csinaljak csak eppen egy gep elott ulve . Nem mondom termeszetesnek mert az hogy masra haragszol csattanhat fontos kozeli ember arcan is akar metaforikusan akar valosagosan. A feszultseget csak is fizikai tevekenyseggel lehet ki adni . Ha egesznap ul nem sportol akkor ez csak halmozodik. A tv drukker annyi szenvedely betegseg mint a szamitogep fuggo . Tehat gondot okozhT. Es mint mondjak jobb felni mint megilyedni. Sokszor szanakoztam magamon is elgondolkozva hogy egy szros jatek miatt mert viselkedek barbAr modon sot lelki ismeret furdalasom is volt. De abb hagytam mar egy ideje. 25 f
2018. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

"Hölgyek, hogy viszonyulnátok egy ilyen pasihoz?"


ha bejön az adott nőnek, vonzódik hozzá, ha nem akkor nem. minden más duma hablaty.

2018. jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!