Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lánnyal akadtam össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lánnyal akadtam össze a tinderen, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem tinderezni és összehozott a sors Zsanettel(27 éves) és elkezdünk beszélgetni, ismerkedni, jól ment minden, na gondoltam egy értelmes lányba botlottam.

Majd az önfeledt levezgetés közben feljött a szex téma és ezt írta ez a helyes dekoratív szép lány nekem, szó szerint idézem tőle:

"Csak olyan pasival szexelek akinek a ge..ci..ét nyelte fiú előttem."


Nagyon meglepődtem. Mi ez? Köpni nyelni nem tudtam. Folytattam a beszélgetést, megnézem mi sül ki ebből, tehát ezt kérdeztem:


"Tudsz olyan pasit aki nyelné az enyémet?" - Kérdeztem én.


Erre ő azt mondta, hogy tud. Kiderült, hogy egy 38 éves férfinek kellene, kellet volna, hogy hagyjam miközben ő végignézi ezt, és ezután következhetett volna az állítólagos szeretkezésem vele.

Hát ilyet? Mit szóltok? Köpni nyelni nem tudtam. Hová "fejlődik" a világ?


31 ffi vagyok.



2018. jan. 3. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom kamu profil
2018. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy kamu profil lenne?
2018. jan. 3. 19:45
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem simán. Kb 3 perc csinálni egy facebookot. Onnantól meg a tinder még kb 1 perc.

Valaki nagyon unatkozik. 😀

2018. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, hogy kamu. Az a 38 éves faszi pedig maga az átverő.
2018. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, te kis édes. Te köpni-nyelni nem tudsz, a nők ilyeneket hallgatnak, amióta cicijük van. Ha megismerkedsz egy pasival, mindig azon görcsölsz, na, ennek mi lesz a fétise.


De sztem is kamu.

2018. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen köpni-nyeli nem tudtam egy ilyen üzenet után, mert én egészséges normális párkapcsolat kialakításában gondolkodtam vagy nem erről kellene, jó esetben a tinder, meg minden ilyen app?
2018. jan. 3. 20:02
 7/16 A kérdező kommentje:

*vagy nem erről kellene, jó esetben szóljon a tinder, meg minden ilyen app?

Gondolom, hogy vannak kamusok, de azért ez nem volt semmi.

2018. jan. 3. 20:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Hozzátok össze, a csaj akivel csetelsz = a 38 éves pali, innentől kezdve meg neked úgy is mindegy!
2018. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Remélem mondanom sem kell, hogy nem folytattam tovább az egész beszélgetést mikor kiderült, hogy miről van szó.
2018. jan. 3. 20:15
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez egyértelműen átverés, a 38 éves pasi próbál csajként szexpartnert keresni magának.


Igaza van annak a válaszolónak, aki írta, hogy a nők meg nap mint nap ilyen beteg üzeneteket kapnak mindenféle perverz alakoktól... velem akartak már meztelen képeket cserélgetni NEM társkeresőn! Meg hívtak már világjáró buszos körútra gruppinak vadidegenek. Itt gyakorin meg kaptam már fotót vkinek a farkáról privát üzenetben. És én még egész jól megúsztam.

2018. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!