Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan oldjam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy lánnyal de ennek annyi előzménye van, hogy kb nyáron már találkoztunk egy szórakozóhelyen, facebookot cseréltünk de akkor nem jelölt vissza. Novemberben viszont baráti körben összefutottunk véletlenül, elnézést kért mondván, hogy azért nem jelölt vissza mert blablabla- mondott valami sablon dumát. De jól elbezsélgettünk, taliztunk, most pedig összejöttünk. Csak az a gond, hogy én nem akarok olyannal járni aki egyszer már inkorrekt volt velem de azt se akarom hogy úgy tűnjön hogy csak szexre kellett.
2018. jan. 3. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor minek jöttél vele össze?
2018. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert külsőleg bejött.

De még csak most volt az első szex tehát annyira még nem jöttünk össze.

2018. jan. 3. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem jelölt vissza mert éppen mást hülyített.

Ne zavarjon, hogy mit gondol.

2018. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolta a dolgot komolyan.Sztem ne gondolj sokat bele.
2018. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!