Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A városi forgalomban gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A városi forgalomban gyakran látni divatos, trendi női autókban rendkívül szép nőket. Mit gondoltok, ezek a nők ilyen tipikus szinglik lehetnek?

Figyelt kérdés

Mini Cooper, VW New Beetle, Opel Adam, Smart, 1-es BMW, Audi A1, Citroen DS3, Fiat 500, Lancia Ypsilon... Még lehetne sorolni. Megfigyeltem már - gondolom, ti is - hogy általában gyönyörű, fiatal nők ülnek eme kis ékszerdobozok volánja mögött, napszemüvegben, sokszor a mobiljukra tapadva, a hajukat babrálva a belső tükörben. Sokszor különleges rendszámot is látni az autókon, pl. KATI-01, GIRL-01, ilyesmi.


(Nyilván hajtanak ilyen bombázók X6-os BMW-t is sokszor, de ott nagyobb az esély, hogy az nem az övék, hanem a párjuké, férjüké. Meg olcsó, pár százezer forintos Matizokban, Twingókban, Seicentókban, Yarisokban, Micrákban, Corsákban, 206-osokban stb. is vannak nagyon jó nők sokszor, ez is igaz. Sőt, pár éve még Kispolákkal is hasítottak.)


Ilyen trendi női kocsiknál szerintem nagy az esély, hogy ezek a nők az üres lakásba mennek haza meló után, esetleg tartanak kutyát, macskát. Ezek olyan autók, amikbe egészséges férfi még utasként sem szívesen ül bele, főleg ha feltűnő színe van. Plusz láthatóan szinte sosem ül rajtuk kívül senki sem az autókban.


Én csak a jelenség mögöttes tartalmára vagyok kíváncsi, amúgy nem nagyon érdekel az egész. Csak lehet olvasni cikkeket arról, hogy nagyon sok a szingli nő: és az autós forgatagot szemlélve ezek a nők szerintem tipikusan ilyenek, fodrászok, üzletasszonyok, modellek, kozmetikusok, ilyen-olyan Insta-csajok... szóval nem valószínű, hogy várja őket otthon valami komoly partner.


Ez a vázolt típus lehet a tipikus városi, anyagilag jól eleresztett, büszke, magabiztos, "szexésnewyorkos" szingli? Mit gondoltok? Felfigyeltetek már erre?



2018. jan. 3. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés: először mindig azt hiszem, hogy szinglik, majd rájövök, hogy nagytöbbsége csak egy csávónak a csaja (leginkább a különleges rendszámosoknál van ez).

A Szolidabb nők (de azért szépek) meg többnyire elváltak vagy csak munkamániás szinglik, akik szolgálati autóval járnak, vagy saját maguk gyűjtötték össze rá a zsét.

2018. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Én szánom őket.
2018. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének egyedül?

Miért ciki neked bármilyen autóba beülni? Ha egy csajnak a tied lenne ciki, mit szólnál?

Amúgy meg a párjuknak valszeg megvan a saját autójuk.

2018. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Városban kimondottan praktikus autók ezek. Tudod, egy nő ezt nézni, nem f..sz hosszabbítónak vesz autót.
2018. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
..., vagy sugarbabyk.
2018. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És az eszedbe sem jut hogy aki ilyen trendi kocsikban ül, egyedi rendszámmal és feltűnősködik, az nem maga vette az autót, hanem mondjuk a szintén trendi kocsiban feltűnősködő párjától kapta? Egyébként én csak nagy ritkán látok olyan lányt akit te leírtál, de lehet hogy én vagyok rossz helyen
2018. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Több variáció létezik:

-Szingli, ügyesen épített karriert

-Család mellett van egy jól menő állása (például sikeres ügyvéd)

-A gazdag férje / gazdag szülei vették neki


Mindegyikre ismerek példát.

2018. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most készülök venni egy FIAT 500-ot, nem egyedi rendszámmal. Igaz nem vagyok bombázó, de csinos nő vagyok. Nem vagyok szingli, dolgozó nő vagyok, aki tud magának venni egy autót. A férjemnek Ford Mustangja van, nekem pl. nem igazán tetszik, ebben eléggé különböző az izlésünk.
2018. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Ezeket az autókat rendszerint kapják a szolgálataikért egyik pénzes pasijuktól. ;-)
2018. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fehér 1-es BMW-m van. Mellesleg saját pénzből de mindegy. 6 éve van párom, és nem derogál neki beleülni. Szerintem nem kifejezetten női autó. Miért ne lehetne egy nő sikeres és karrierista attól, hogy van párja? A kettő tökéletesen összeegyeztethető. Párom meg egy felújított, átalakított régi Mercit vezet, mégsem alakult ki közöttünk feloldhatatlan ellentét. :D
2018. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!