Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes ismerkedés tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes ismerkedés tényleg reménytelen? Miért mondják sokan eztet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 08:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Férfiaknak eléggé az. Azért mondják, mert próbálták, és tudják hogy a fent lévő női profilok túlnyomó része elhagyott, kamu, az igaziak nagy része mögött csak ego tuningoló, gyakran kapcsolatban élő nők vannak, vagy "hercegnők", akik egy filmben létező pasira várnak, és csak nagyon kevés társkereső nő van, és azok is elhercegnősödnek a sok bók, és rajongás miatt.
2018. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1-es De akkor mi a legjobb felület az ismerkedésre, társkeresésre? Főleg a pasik esetében kérdem mert én is az vagyok.
2018. jan. 4. 08:27
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem reménytelen csak hülyeség.
2018. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Pedig elég reménytelen. Én évek óta próbálok ismerkedni rosszabbnál rosszabb tapasztalatok vannak..

Kb 10x annyi pasi van mint nő, gyakorlatilag esélytelen ...

2018. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Aki a való életben sikeres a nőknél, az neten is az, akinek élőben nem megy a csajozás, annak neten se fog. Én csak tinderről tudok nyilatkozni, de a jóképű ismerőseimnek nagyon bevált, akár szexpartnert, akár kapcsolatot keresnek.
2018. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
#2 a valóság
2018. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Én is inkább hülyeségnek tartom, és mindezt úgy, hogy lány vagyok. Barátnőm ajánlására letöltöttem a Tindert, hogy lássam, mégis miért van úgy oda mindenki tőle. Hatalmas csalódás volt. Két nap után töröltem. Ezentúl tuti az élő ismerkedést fogom előnyben részesíteni.

Reménytelen, mert a legtöbben csak a szexre hajtanak, és ritka az olyan, aki komolyan gondolná a kapcsolatot. Meg aztán nekem olyan fura volt az egész, erőltetett mondhatni. Rádír valaki, és akkor egyből elmond mindent magáról, beleértve a horoszkópot, gyerekeket stb. Jobban szeretem, ha az ismerkedés fokozatos, és baráti alapon indul.

2018. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó: Élőben való ismerkedésnél is sok olyan pasi van, aki szexre fog hajtani. Nincs különbség abban, hogy most neten teszi, vagy élőben játssza meg magát.

Amúgy meg egy felnőtt ember nem fog várni már arra, hogy barátságból hát ha össze jön neki az illető.

Én biztos nem várnék már arra, hogy barátkozzak valakivel, hát ha lesz valami. Amúgy sem hiszek az ilyen barátság dolgokban egy lánnyal.

2018. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Diavolino44 ***** válasza:
70%

#5 en vagyok az elo pelda, hogy nincs igazad. Neten vagy nem irtak vissza, vagy 2-3 level utan eltuntek.

Eloben ezerszer konnyebb, mert ott nem o diktalja a dolgokat, hanem en.

De eloben sokkal jobban ki kell lepni a comfort-zonabol. S a az egodat ossze fogja torni avisszautasitas, mivel neten ki tudsz talani az egodnak valami meset, eloben maradnak a tenyek.


Amugy barhol lehet ismerkedni, de tenyleg, a nok velemenyere meg nem kell adni. Mert szerintuk:

- “ nem fogok leallni az utcan beszelgetni kanos pasikkal”

- “Isten ments,hogy a buszon oda jojjon hozzam egy kanos pasi”

- “ a fesztivalokra nem jarok, mert a kanos pasik egyfolytaba beprobalkoznak”

- “nem merek elmenni tancot tanulni, mert tele van szingle kanos pasival”

- a tarskereson csak kanos pasik vannak


Ezek konkretan elhangzott mondatok itt a gyiken.

2018. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen, de sokkal nagyobb az esélye, hogy felesleges és sok energiát, időt, adott esetben pénzt kell ráfordítani, hogy végre egy potenciális jelölt összejöjjön...nincs azonnali " szűrési" lehetőség. Élőben inkább van.
2018. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!