Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mi a problémátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi a problémátok a bajusszal?

Figyelt kérdés

Szinte minden nő húzza a száját, ha terítékre kerül a pasiknál a "bajusz téma", és sokan kizáró okként jelölik meg. Én most arra gondolok, amikor semmilyen arcszőrzet nincs, csak bajusz van, mint pl. amilyet Tom Selleck viselt a Magnum c. sorozatban:


[link]


Vagy amit Maksa Zoltán hord:


[link]


Vagy Burt Reynolds a Smokey és a banditában:


[link]


Mi a probléma a bajusszal? Igénytelenség? Vagy túl régimódi, sutba kéne már dobni? Hogy vélekedtek erről?



2018. jan. 4. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem vannak olyan férfiak akiknek kifejezetten jól áll. Viszont a páromon nem nagyon tudnám elviselni mert szúr stb.
2018. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ronda.


26N

2018. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Szakallal egyutt okes

Csak kulon a bajusz nem

2018. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok, azt kifelejtettem amit a hármas is írt, szakállal együtt okés, magában nem, nagyon nagypapás. 21/L
2018. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Jobban szeretik a combkefét, mint a csiklókefét, ennyi...
2018. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Sry, de az egyetlen férfi aki tetszett bajusszal, az Clark Gable volt (viszont ma már ilyen férfiak nem léteznek).

A problémáim? Sorolom:

1. Nagyon kevés embernek áll jól, és pont azok hordják, akiknek nem kéne.

2. Összegyűlik benne minden kajamaradék, beszívja a kávét, amitől elszíneződik.

3. Kinek van gusztusa ehhez, hogy a reggeli parizert és kávét ízlelgesse csókolózás közben?

Szóval ezekért nálam a bajusz, szakáll ki van csukva.

21L

2018. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
most az arc szorzet a divat. semnilyen bo kedveert nem kell levagni. ferfi sem mondja a csajnak hogy ne hordj mar cica nadrag mert tul nagy a valagad vagy egyaltalan nincs..
2018. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon-nagyon kevés embernek áll jól.

Emellett francnak se hiányzik, hogy állandóan csikizzen, ahányszor megpuszil. :D

2018. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

Nehogy már ebben is a nőkhöz kelljen igazodni. Az arcszőrzet a férfiasság egy szimbóluma, a feministák logikájával akkor akit ez zavar, az férfigyűlölő :D

Ahogy az egyik válaszoló utalt rá, a nők is egy csomó dolgot csinálnak, ami a férfiaknak nem tetszik, ez van.

2018. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
#9 neked is jogod van pl a rövid hajat nőnél kizáró oknak tartani. A nőknek is joga van a bajuszt kizáró oknak tartani. Ettől még mindenki azt és úgy hordhat ahogy neki jól esik. Ennyi a történet.
2018. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!