Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiként hol ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiként hol ismerkedhetnék? Ajánlanátok társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés

Tinder teljesen vakvágány, csak olyanok vannak, akik egyértelműen nem hozzám valók.


(Ha ismét a moderátorok áldozatául esne a kérdésem, írják már meg konkrétan, hogy mivel vétettem a szabályok ellen, mert a "nem felel meg a kérdéskiírás alapfeltételeinek" mondatból nem tudom meg, hogy hol hibáztam. Már nem merek kérdezni, lehet, hogy ez a céljuk.)



2018. jan. 6. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
rondarandi.hu
2018. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Társkereső oldal az esetben teljesen elfelejtős. Ott még azok a férfiak is elvéreznek, akik a való életben jók a nőknél.
2018. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
rondarandin fent voltam,ottis plázacicák vannak,abizti nincs önbizalmuk....
2018. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A rondarandi megszűnt.
2018. jan. 6. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem próbálod elűzni a fejedből azokat a sötét gondolatokat, amik azt táplálják beléd, hogy csúnya vagy? Meglátod, új horizontok nyílnának meg a párkeresésben. A nőket a férfienergiák kerítik a hatalmukba - ezekkel pedig te is rendelkezel, akkor is, ha nem tudsz róla.
2018. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
A társkereső a legrosszabb, amit választhatsz. Élőben legalább ha van egy kis kisugárzásod már fel tudod kelteni valaki érdeklődését. Egy kép alapján ez nem fog összejönni.
2018. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
randimaskepp.hu
2018. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok, így az utóbbi oldal kiesik. Több ezer forint az útiköltség a részvételi díjon felül.
2018. jan. 6. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Srác, használd a búrádat: stoppal is eljuthatsz pestig. Mi van, ha közben ismered meg a nődet? :D
2018. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy ronda embernek szívesen állnál meg? Ugye, hogy ugye.
2018. jan. 6. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!