Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csupán annyi elég egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán annyi elég egy átlagos férfinak, hogy egyedül maradjon, hogy nem kezdeményező típus és egy ilyen férfi férfiatlan emiatt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Lehet lesz olyan nő, aki kezdeményez nála, de max a selejtesek közül. Egy kapós nő ugyanis nem szorul rá arra, hogy fusson pasik után. Amúgy meg mi tart vissza attól, hogy kezdeményezz? Lusta vagy és várod a sült galambot?
2018. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Amúgy meg mi tart vissza attól, hogy kezdeményezz? Lusta vagy és várod a sült galambot?


És a nőket mi tartja vissza? Lusták és várják a sült galambot?

2018. jan. 10. 08:51
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
A kezdeményezés a férfi dolga. Ez ilyen egyszerű. Attól férfi hogy vadászik a nőre. Ez olyan ösztönös lehet nem is tudom . Legyél bátrabb a sok kudarc közt siker is lesz. Senki sem talál egyből párra de ennek ez az útja.
2018. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez olyan ösztönös lehet nem is tudom .


És ha ez az ösztön hiányzik belőlem, akkor nem vagyok férfi?

2018. jan. 10. 09:00
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

"És a nőket mi tartja vissza? Lusták és várják a sült galambot?"

Leírta az előtted válaszoló. Egy szép, értelmes, kapós nőnek nagyon sokan udvarolnak, nem nagyon szorul rá a kezdeményezésre, kivéve, ha sikerül valamivel nagyon megfognod, hogy téged akarjon.

2018. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, belőled nem csak a vadászösztön hiányzik, de még hisztis is vagy. Nemis értem, miért nem tolonganak nálad a nők.
2018. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Kezdeményezés lehet ám többféle is, nem csak az ha odamesz, és beszélgetést kezdesz vagy találkára hivod. Lehet egy- egy tekintet, vagy az, hogy fehivod magadra a figyelmet. Én nőként simán odamentem egy férfihez beszélgetni, ha már előtte kifejezte az érdeklődését valahogy és nekem is tetszett.

Mindenesetre a biológiai kód az, hogy a férfi próbálkozik, vadászik, a nő válogat. Lehet emiatt bosszankodni, de akkor is így van. Hogy a nők jobb helyzetben vannak szerinted? Szerintem is. Ebből a szempontból. De ha azt is végiggondolod, hogy ők kockáztatják a nagyobbat,biológiai szempontbol rögtön érthető a válogatás. Gyereket ok szülnek, a testüket adják hozzá, az idejüket, gondoskodásukat. Korlátozott utódjuk lehet. A legjobb apa kell. A férfi pedig ha biológiai szemponbol sikeres igen nagy számú utódot adhat a világnak:) Nem kell a legjobb anya hozzá. Persze ezt sok egyéb felülírja mivel emberek vagyunk. Én monogamia parti vagyok, és úgy gondolom uralkodni kell bizonyos ösztönokon. Apuka is neveli, szereti a gyerekeket, nem a világot járja további utódokat gyártva. De azért ezek a dolgok vissza- vissza köszönnek az életünkben. Pl parkeresesnel is.

2018. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Önmagában a kezdeményezés hiánya biztos, hogy nem ok az állandó egyedüllétre. Sok nőnek természetes, hogyha tetszik nekik egy férfi, akkor ők kezdeményezzenek. Viszont nyilván ők sem tolerálják az egyoldalú ismerkedést - ha kezdeményeznek, akkor arra érdemleges reakciót várnak. Bármelyik fél is kezdeményez, az ismerkedésnek és érdeklődésnek kölcsönösnek kell lennie.
2018. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem férfiasnak mondanám és nem is a magány kikövezett útjának, de amíg az utolsó jött-ment nőnél is szinte egy tucat pasi udvarolgat és érdeklődik, addig nem hiszem, hogy ez működőképes így. Ha nekem valaki tetszik, én nőként is kezdeményezek. Viszont általánosságban elmondható, hogy hamarabb felfigyelek azokra, akik nálam kezdeményeznek, mert mással vagyok elfoglalva párkeresés helyett. Van, mikor a próbálkozók (bocs) gyatrák és előbb kezdenék nővel, mint velük (pedig hetero vagyok), ilyenkor van az, hogy ha akarok párt, inkább keresek magamnak és képek én. Viszont az eddigi párkapcsolataim mind úgy alakultak ki, hogy a srác kezdett közeledni felém először. Talán egy esetben volt olyan egész életem során, mikor valaki annyira megfogott, hogy én tettem meg az első lépést.

Nem tartom férfiatlannak, csak a mi kultúránkba ez ivódott bele. Értelemszerűen a többséget nem zavarja, sőt, követendőnek, magától értetődőnek tartja, hogy a férfi kezdeményez, libsiség ide vagy oda. Amíg pedig ez így van, az árral szemben úszol.

2018. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az kezdeményez, aki akar valamit a másiktól, tök mindegy, hogy nő vagy férfi az illető.
2018. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!