Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen, tapasztalatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen, tapasztalatlanul érdemes kínlódni a párkereséssel vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 13:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Ezt csak te tudhatod,hogy neked érdemes e. Ennek ellenére én úgy vagyok velee, hogy a tapasztalat mindig jó, és azt csak úgy lehet szerezni, ha fglalkozol vele.
2018. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Persze érdemes, ha vágysz ilyesmire. Nem olyan nagy baj, ha nincs tapasztalatod, ha találsz olyat, akivel jól megértitek egymást, akkor egyszerűen átéled az élményt és nem lesz gond a tapasztalat hiánya.
2018. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Sosem késő. Ezt a legkomolyabban mondom.

Ahhoz, hogy ki tudj teljesedni, szükség van pl párkapcsolatokra is. Tenni kell érte, az igaz, de legalább próbáld meg...

2018. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Jobb híján társkeresőn fogok próbálkozni.
2018. jan. 10. 13:47
 5/25 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Társkeresőn csak akkor van esélyed, amúgy azzal tényleg nem érdemes kínlódni.
2018. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2018. jan. 10. 13:58
 7/25 anonim ***** válasza:
Miért kéne kínlódni? Lehet anélkül is ismerkedni, csak ahhoz nem társkeresőn kéne erőlködni, hanem olyan helyen építeni kapcsolatokat, ahol hozzád hasonló emberek vannak.
2018. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Társkeresővel nem foglalkoznék. A nők szeretik érezni, hogy spontán történik, nem ilyen direkten szeretik, ezért nem is hasznos sokszor a társkereső. (Igen vannak kivételek). Szeretik ha úgy érzik természetesen alakul ki a vonzalom, nem ilyen erőltetett direkt módon. Beszélgess minél több emberrel, minél több szituációba vidd magad, inél szélesebb választékkal, és fogd fel mint egy játék, poénosan közeledj.
2018. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33 vagyok hagytam az egeszet
2018. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A társkereső a lehető legrosszabb opció. Inkább járj társaságba, keress új hobbikat, barátkozz.
2018. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!