Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek kellene aggódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellene aggódni emiatt a pár év miatt?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam, aki nagyon bejön, és minden szempontból tökéletes számomra, okos, szorgalmas és jól is néz ki. Szeretném megismerni de beszélgetni még nem beszéltünk mert elég sokan vagyunk és nem sok óránk volt közös, amikor véletlenül mellém ült sem beszéltünk,mert mindig haverral volt, tehát igazából csak látásból ismerjük egymást, amúgy nem. A jövőben biztos lesz még óránk együtt és biztos alkalom is adódna beszélgetni, de kissé visszatart a tudat hogy fiatalabb nálam. Amúgy is kisfiúsabb az arca de nem zavar vagy ilyesmi, csak a gondolat hogy egyrészt fiatalabb és lehet ez még gondot/ kellemetlenséget okozna bizonyos helyzetben, másrészt lehet elütne a kinézetünk egymás mellett, tehát látszana a korkülönbség. Tudom kissé gyerekesnek hangzik a kérdés, de félek hogy gond lesz ez a plusz 2 év, vagy őt zavarná esetleg. Én 21/L ő 19/F.
2018. jan. 12. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg sem próbálod akkor sosem derül ki.

Talán működik, talán nem. Most pont nem releváns, hogy 19 éves és nem 22.

2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen összejöttem egy 19 éves sráccal. Ez szerintem nem akadály, ha amúgy passzoltok. De először azt kell kideríteni. Sok sikert! :)
2018. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, neki is kisfiús arca van, emellé vékony is de ez egyikőnknek sem volt visszatartó erő :D
2018. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Az a ket ev semmi, ugyanaz a korosztaly vagytok.
2018. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani, mindenkinek más az igénye párkapcsolatban kor szempontjából is! Egyik kolléganőmmel nagyon jó barátok vagyunk, régóta egyedülállóak mindketten, és régóta ismerjük egymást, de néhány hónapja pont azért utasított vissza, mert mindössze 8 hónappal ugyan, de fiatalabb vagyok nála, Ő viszont mindenképp nála idősebb pasit akar. Egyik unokatestvéremet (nő) viszont az ilyen abszolút nem zavarja, Ő 10 évvel idősebb nálam, de velem egykorú az egyik exe. Egy másik ismerősömnek viszont a múltban akkora csalódásai voltak idősebbekkel, hogy Ő pedig most már pont inkább a fiatalabb pasikra bukik, mostani párja is 6 évvel fiatalabb nála.

Tehát ez teljesen kiszámíthatatlan, egyéntől függ a dolog, ha tényleg annyira tetszik, akkor mindent bele, kezdeményezz, próba szerencse!

2018. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, a hajamat lerakom ettől a gondolkodásmódtól. 2 év. Nekem rendre 5 évvel idősebb nőim voltak kérdező, és te 2 éven cirkuszolsz. Elárulod, hogy miféle helyzetekben okozna ez gondot? Ugye nem a szexre érted? :)
2018. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!