Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen egy 20 éves srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy 20 éves srác?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Le vagyok maradva. Egy éve kezdtem el igazán társasági életet élni.Előtte ronda voltam, rengeteg pattanással.Egész napokat gépeztem. Most így 20 évesen a második barátnőmmel nemrég szakítottam 1 hónap után.Voltak egyéjszakás kalandjaim.Most kezdtem el igazán ismerkedni. Barátságos lettem, régen nem mertem ránézni sem az emberekre. Most simán odamegyek bárkihez. De most így hogy szingli vagyok az utóbbi időben nem akar összejönni semmi.Vagy ha össze is jön 1 hónapnál nem tart tovább. Van egy zárt társaságom. Bulizós tipus vagyok,minden hétvégén megyek.De mindig ugyanaz a hely,ugyanazok az emberek. Bulikon kivűl nagyon más nem érdekel. Ahogy próbálkozni szoktam lányoknál :leszólítás: utcán vagy buliban, ráírok neten, társkeresők,ismerősön keresztül. Nagyon nagyon ritkán jön össze valami. Neten általában nem írnak vissza. Mégis hol lehet egy szeretetre méltó lányt találni? Aki visszaír egy kedves üzenetre, aki a leszólítást nem veszi letámadásnak és nem koptat le. Egy olyan lány kell nekem aki szép és tud szeretni. Kötődő legyen mert én is olyan vagyok. Minden percét velem akarja tölteni.Ne csak állandóan a kifogásokat keresse miért nem tud velem lenni. Akkor már nem csak a bulik érdekelnének hanem pl mozik,szinházak is meg még sokminden.Ha van egy személy akit szívből szeretek egyből minden érdekel. Mégis hol kéne ismerkednen hogy sikerrel járjak? Vajon hol járhat életem szerelme?
2018. jan. 13. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
:-) Istenem, de sokan járnak hasonló cipőben! Nekem az a véleményem, hogy keresni nem lehet, csak találni. 20 éves vagy, nyugi.
2018. jan. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem várhatjuk a szerencsét. Nekünk kell férfiaknak lépni. Pl ha én nem lépek és nem megyek oda ahhoz a lányhoz akkor nem is lett volna a barátnőm.
2018. jan. 13. 06:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Történhetnek dolgok véletlen, de általában én kell rávegyem magam hogy lépést tegyek.
2018. jan. 13. 06:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy igazad van találni kell, az a lényeg.
2018. jan. 13. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!