Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt némely lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt némely lány, hogyha valaki esetleg 25 év felett nem volt nővel azzal csak gond van, kockázatos és tanítani kell?

Figyelt kérdés

Ez szerintem nonszensz. Először meg kéne ismerni a másikat utána levonni valamit az egészből. Vannak olyan emberek akik inkább a minőséget keresik, de nem találtak még senkit. Ez van ez ellen nem lehet mit tenni. De előítéleteket gyártani és okoskodni, hogy velünk valami gáz van, azt jelenti, hogy átlagnál alacsonyabb lehet az intelligenciájuk, mert nem ilyen fekete-fehér az élet.

Arról nem tehetek, hogy hiába próbálok ismerkedni, nem akar semmi összejönni, de én nem szeretnék olyan párkapcsolatban élni, ahol nem lehetek boldog és folyton azt érezném, hogy nem tetszik a lány, nem esik jól a szemébe nézni, megcsókolni, lefeküdni vele. Elhiszem, hogy sokaknak elég a punci és beérik sok tartalmatlan párkapcsolattal, de mi abban a fura, hogy nekem ez kevés és tartalmas párkapcsolatra vágyok, ahol tetszik is a lány. Ez olyan nagy igény lenne? Szomorú, ha igen.

És még valami! Mi a fenét kell ebben tanítgatni? Akik ezzel jönnek azok jól elvannak telve maguktól, mert azt hiszik, hogy a sok párkapcsolattól ők annyira sokat változtak, okosodtak elárulom ezt egyedül is ellehet érni, hogyha valaki alázattal teszi ezt.


2018. jan. 13. 10:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
32%
Mert automatikusan a külsőből indulnak ki. Ha valaki nem néz ki jól, akkor a hibákat keresik benne belsőre is. Aki jól néz ki, azt pedig belül is tökéletesnek látják.
2018. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
81%
Látjuk, azért nincs senkid, mert túl tökéletes vagy, és nem ér fel senki isteni nagyságodhoz. Szégyelljük magunkat.
2018. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
25%

Mert nem ismerik a másik oldalt.


Egy nő kb akkor veszíti el a szüzességét, amikor akarja.Egyetlen dolga van, hogy egy normális férfit találjon ehhez.

És még ez az egyetlen dolog sem mindig jön össze (lásd a sok csaj, aki buliban, részegen, egy éjszakásban, kapualjban és hasonló optimális körülmények között veszíti el, aztán siránkozik).


Azt gondolják egy férfinek is csak ennyi a dolga, hogy várja a jelentkezőket, aztán a többé kevésbé legnormálisabbat (legmenőbbet, kanosabbat, akármit) kiválasztja közülük.


Mi még számít, hogy a nők általában ugyanarra a pár pasira vágynak minden társaságban, az a pár srác mg szépen végigmegy az összes csajon, így számukra az a természetes, hogy egy férfi is milyen könnyen talál nőt, azt észre sem veszik, hogy 80% nagyon nem ilyen.

2018. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
10%
Megismerésre tudod ezt szokták momdani "nincs időm hogy tanítgassalak"... tudod nincs ideje a hercegnőknek, az csak a férfiaknak van :)
2018. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
#2 Nem vagyok tökéletes egyáltalán és nem is leszek az. Nem is a tökéletest keresem, mert nincs olyan. Viszont van egy szint ami alá nem tudom adni, ilyen az alap testi vonzalom, alap intelligencia, emberségesség, empátia, igényesség. Most attól, hogy sok a buta, fekete-fehéren látó, okoskodó, beképzelt ember még nem leszek tökéletes.
2018. jan. 13. 10:28
 6/45 A kérdező kommentje:
#3 Nálam voltak úgymond "jelentkezők", ha lehet így mondani, akikkel simán összejöhettem volna, de nem voltak az eseteim. Nos emiatt néha kapok a fejemhez, hogy jaj de hülye voltam, miért nem élek, de hát mit ér egy kapcsolat, ha nem tetszik az illető és nem tudom szeretni. Lehet túl maradi vagyok, de én csak úgy tudok valakivel összejönni, ha megtetszik és szeretni tudom és, ha ez hiányzik akkor az milyen kapcsolat?
2018. jan. 13. 10:33
 7/45 anonim ***** válasza:
65%
És te miért foglalkozol ezekkel a lányokkal? Azt nem értem.
2018. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj, bármennyire is fáj: aki 25 éves koráig nem találkozott olyannal, akivel kölcsönös az érdeklődés, ott valami nem OK.

Ez a pár sor elég, hogy simán megmondjam, hogy nekem se kellenél, nem egymást keressük. Az okokat felesleges magyarázni, maradjunk annyiban, hogy túl csúnya vagyok hozzád. ;)

2018. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
2018. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
82%

Már ne haragudj, de ezeket mondta neked valaki? Vagy csak te meséled be magadnak? Nekem inkább úgy tūnik, hogy te okoskodsz, lekoptattak, ezért gyártod a teóriákat.

Én sohasem gondoltam senkirõl, hogy ez gond lenne vele, hogy nem volt senkivel. Inkább az szokott gond lenni, ha nem vagyunk egy hullámhosszon, nem vonzódom hozzá.


Tehát nem hinném, hogy minden nõnek ez lenne az oka arra, hogy lekoptat. Te miért hiszed azt, hogy csak ez a gond?


Ismerek olyan férfiakat is, akiknek sok párkapcdolatuk volt, mégis még mindig “tanítgatni” kéne õket. Tehát nem látom a lényeget a kérdésben.

2018. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!