Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti is megfigyeltétek?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon ha egy pasi feltesz egy normális kérdést hogy miért nincs sikere a nőknél? ! A válaszok 95 % ezekben merül ki!


1, kezdj edzeni - fogyj le

2, ha te átlagos vagy kövér vagy akkor ismerkedj hozzád való bálna nővel.


Vagyis rögtön ezek a felszínes dolgokat hozzák fel! De ha erről van szó hogy a nők csak a külső alapján ítélkeznek meg választanák akkor megvannak sértődve hogy nincs így!


2018. jan. 13. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Felteszel egy kèrdèst, de itt nem lehet rá válaszolni.nem ismerünk igy nem tudhatjuk mi a baj. Nekem van 2 fiú testvèrem. Az egyiknek mindig van csaja a másiknak sosincs. Nem tud beszèlgetni lányokkal, nem is keresi a társaságukat. De tisztelem benne hogy nem okol másokat ezèrt. Nem beszèl tuszteletlenül a lányokról mert belátta hogy benne van a hiba. Na ezt javaslom nőknek ès fèrfiaknak egyaránt.
2018. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekem van egy komoly kapcsolatom jelenleg. A kérdést nem magam miatt tettem fel! Csak érdekel mert ezt olvasom minden nap itt. Sírnak a sikertelen sràcok, de ritkán kapják azt válasznak hogy pl: mozduljanak ki, fejlődjenek kommunikáció térén.. bármi hasznos válasz lehetne.


Egyértelműen csak azt kapják az arcukba hogy fogyjanak le és étkezzenek helyesen. Még akkor is ha a kérdező nem írt ki az alkatáról semmi infót. Mintha az mindenki szerint aki egyedülálló az = dagadt lenne és persze ez lenne az egyedüli indok is rá.

2018. jan. 13. 11:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hol láttad ezt, képzelõdsz. Érdekes módon szoktan ilyen kérdéseknél görgetni, de mégsem az általad leírt válaszokat olvasom. Te valamit nagyon elnéztél és elõszeretettel bemeséled magadnak. Elég tartalmas válaszokat szoktam olvasni ilyen kérdésben, ahol sokat írnak személyiségfejlesztésrõl is.


Honnan tudod, hogy mind nõk írják? Nem mindenki írja ki a nemét, ahogy én sem, elõzõ sem. Szerinted akkor most mi is nõk vagyunk? Légyszi ne magyarázd be magadnak, hogy mit gondol a nõi nemzedék, néhány névtelen-kor-nem-nélküli troll válasz alapján, légyszíves.

2018. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam ilyet. Ha a kérdező leírja, hogy kövér, akkor kap ilyen válaszokat.


Üldözési mániád van.

2018. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

#2 Mondok egy pèldàt


Info: Szóba sem állnak velem


Következtetés: A kinézetével van baj, ami miatt nem tud odáig eljutni, hogy “kommunikatív” legyen, mert nem figyelnek rá. Hiába kommunikatív, ha visszataszítóan bűnronda. Ha valaki nem képes ilyenhez vonzódni, ettől nem felszínes. Nem álompasi kell nekik, csak egy nem chewbacca szerűen ijesztő, normális srác. Úgyanez probléma lehet nőnél is: hiába mosolygós, kedves lány, ha bányarém.


Képzeld, pasiktól is olvastam már elég olyan kérdést, ahol arról írnak, hogy nem tudnak ronda nőkkel ismerkedni. Ezek a hülye általánosítások........

2018. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Itt amatőr emberek vagyunk sok dologban, így úgy tudunk itt segíteni egymásnak 1-1 dologban, ahogy tudunk. Mivel személytelen az oldal, ezért számtalan oka lehet a sikertelenségnek: külső a gyakori - amin valóban csak sporttal, önmagával való igényesebb hozzáállással lehet sikert aratni -, de sokan a belsőt nem veszik figyelembe. A belsőprobléma csak 1-1 levélváltásnál vagy komment olvasásnál derül ki.


Amúgy meg full igaz az a mondás, hogy egy találkozásnál az első 2 msp. a legfontosabb, mert akkor dől el, hogy valaki szimpi vagy sem.

2018. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több olyan válasz van, hogy a személyiségét, kommunikációs képességeit, önbizalmát fejlessze. Az ilyen "fogyjál le, biztos csúnya vagy" válaszok ha hiszed ha nem de férfiaktól származnak az esetek nagy részében. De mást nem is nagyon lehet ilyen kérdéshez írni, mert nem segítesz vele. Azzal, hogy odaírod, hogy "jaaajj hát biztos nagyon jófej vagy csak még nem találtad meg a megfelelő embert" nem fogsz neki segíteni, nem fogod változásra késztetni. Csak beleringatod a kis álomvilágába, hogy mindenki más a sz.r, és nem vele van baj.
2018. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseknél a legtöbb válasz pont az önbizalom növeléséről, kommunikációs képességek fejlesztéséről, kimozdulásról szól. És a válaszok kb. felét férfiak írják, szóval ezt duplán benézted kérdező.
2018. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az előttem szólókhoz.

Éppen az ellenkezőjét látom, hogy azt tanácsolják, hogy fejlessze a kommunikációs készségét, szocializálódjon, kezdeményezzen, stb. Sőt, amikor maga a kérdező feltételezi, hogy az alacsonysága, vékonysága vagy túlsúlya miatt sikertelen, akkor is inkább az önbizalom fejlesztés kerűl elő első pontnak.

Mindemellett semmu felszínesség nincsen abban, hogy kinek milyen testalkat tetszik vagy egyáltalán egészséges (!) és tanácsolnak exzést vagy fogyást. A felszínesség az egészen más dolog.

2018. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Kérdező! Ha komoly párkapcsolatban élsz, akkor mégis mi okból pocsékolod az idődet arra, hogy idióta kérdéseket tegyél fel a gyakorin? :-D
2018. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!