Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem rossz az a tudat nőként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rossz az a tudat nőként, hogy az evolúció úgy programozott titeket, hogy 10 férfiből maximum 1-2 férfit tartsatok vonzónak?

Figyelt kérdés

Igazából ezzel nem lenne bajotok,ha csak az a 10 férfi lenne és ti,de a valóságban sok más nő is van.Igy kicsi annak az esélye,hogy pont ti kapjátok meg a legkívánatosabb férfit.

Nem rossz érzés,hogy a maradékból kell válogatni?



2018. jan. 13. 11:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Nem szorulok rá a selejt maradékra sosem :).
2018. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%

Soha nem tekintettem ugy az emberekre , mint maradekokra.

Akivel egyutt voltam az tetszett / szerettem is.

Eleg ertelmetlen a kerdesed.

Ugye tudod , hogy a nok is kulonboznek es nem mindenkinek ugyanaz tetszik ?

2018. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
9%
A farkasoknál ez úgy működik, hogy csak az alfahímek párosodnak a nőstényekkel, a többi egyed pedig a háttérben marad. A nőknek is bele kellene törődnie, hogy több másik nővel osztozik egy vonzó férfin, ahelyett, hogy beérik egy számukra nem vonzó egyeddel.
2018. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem kategorizálnék úgy embereket, hogy "maradék..stb". Sosem tudnék ilyen sablonokban tekinteni az emberekre és bármire programozottként sem magamra. Ennél mind én, mind a szeretteim, rokonaim és rengeteg ember sokkal értékesebb. Csak sajnálni tudom, aki így gondolkodik, mint te.


Ui: Azzal jövök össze, aki vonz, sok ilyen ember volt és sok is lesz. Ez nem garancia arra, hogy valaha megtalálom a "nagy őt", de hála az égnek az életem nem a párkapcsolatokról szól csak. Nekem nem ettől függ a boldogság.

2018. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Emellett az is bennem van - nem hiszem, hogy az evolúció által, csak úgy alapfelszerelésként -, hogy nem kell mindenáron párt találnom. Az egyedüllét sokkal vonzóbb, mint a maradék.
2018. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
55%
Mindig megkapom, akit kinezek magamnak, szoval... Sosem valogattam maradekbol.
2018. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

Cukorbeteg vagyok. Megszoktam, hogy bemegyek egy cukrászdába és a sütemények 90%-a vagy inkább 100 nem alkalmas arra, hogy bármit kezdjek vele. De szeretem a sütit, szóval nem törődtem bele. Találtam egy k*vajó cukormentes cukrászdát. Nyilván tudja a nép, mi a jó, mert kb sosincs a kedvenc sütimből, de ha sütit akarok enni, akkor olyat és csak olyat veszek és kivárom, amíg lesz. ;)


Nem, nem szar érzés, elfogadtam, hogy az én igényeimnek megfelelő dolgokra többet kell várni és többet kell utánajárni is.


Ha pedig én olyan süteményt akarok enni, akkor olyat is fogok enni. Vagy semmit. Ugyanis valami más szarra nem költök fölöslegesen, annyira sosem voltam kiéhezve. Sütire sem, férfire sem.;)

2018. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
Annak a sok más nőnek meg más pasik tetszenek mint nekem. Szóval elég értelmetlen a kérdés.
2018. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak Magyarországon van így,semmi köze nincs ennek az evolúcióhoz.Mikor Svédországban éltem,a 35 év alatti férfiak 80%-a tetszett.
2018. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%

MIkor hagyjátok már abba az evolúciós, alfahimes dumát. Már a tököm is ki van ezzel hogy az állatvilággal hasonlítgatjátok az embereket.

Hol van itt a szcializáció, a kultúra és az emberi tényezők?

2018. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!