Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és milyen módon találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és milyen módon találhatnék magamnak párt, ha soha nem volt rá igényem, mert nagyon jól megvagyok egyedül?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, sosem volt párom.Randiztam lányokkal,de soha nem alakult ki bennem olyan érzés,hogy akarom ezt a kapcsolatot.

Boldog vagyok minden szempontból,de azért az lenne a természetes,ha lenne egy párom.

Bár kifejezetten nem vagyok kapcsolatfüggő és nem is vagyok válogatós olyan tekintetben,hogy nem teszem irracionálisan magasra a lécet.

Az alap célom az lenne,hogy jól érezzük magunkat.

Szóval mit tegyek,hogy boldog emberként energiát fektessek egy másik ember megtalálásába?


2018. jan. 13. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak azért kéne valaki, mert az a "természetes"?
2018. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
A hozzad hasonlo autistak kozul valogass.
2018. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát autista vagyok,mert nem vagyok kapcsolatfüggő?
2018. jan. 13. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vágysz rá, akkor minek? Ez nem kötelező dolog.
2018. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már a felvezető kérdésed is kérdést generál: minek neked pár, ha soha nem volt rá igényed ill. jól megvagy egyedül??

Várom a választ.

2018. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ha nem akarsz, akkor tényleg mineek? másrészt ha akarsz, ismerkedj, lányokkal.
2018. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Manapság már egyáltalán nem "természetes" semmi sem, jó, faluban vagy kisvárosban még talán foglalkoznak azzal az idősebbek, hogy egyedül vagy-e, ha igen, akkor miért, ha nem, akkor éppen kivel vagy együtt stb., de csak azért ne menj bele egy számodra "felesleges" kapcsolatba, mert mások mit mondanak. Valószínűleg te sem éreznéd jól magad, és a másik fél is csak hazugságban élne. Nyugodtan élhetsz egyedül is, ha neked így jó, amit leírtál, azok alapján úgy gondolom, ez így számodra jobb és tisztességesebb lenne, mint egy álságos kapcsolatban lenni.
2018. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a pacalt pedig sokaknak természetes. Miért fektetnék energiát abba hogy megszeressem? Aztán lehet egy helyen majd eszek, ahol olyan finom lesz hogy egy életre a kedvenc kajámmá válik. De addig nem erőltetem.
2018. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!