Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Papucs" férfi felé hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Papucs" férfi felé hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi (kapcsolatban van, tudom én szemét kígyó...), többször tanúja voltam, hogyan bánik vele a nő, sokszor megalázza, ugráltatja stb. Amúgy tök aranyos, segítőkész és ránézésre senki nem gondolná, hogy így meghunyászkodik.Naponta látom, néha beszélünk pár szót és hát beleestem teljesen. Szerintem nem boldog, tudom erre magától kéne rájönnie és lépni, de egyszerűen nem bírom kivárni. Mit tegyek? Az eszem azt mondja, hogy hagyjam, de a szívem megszakad.
2018. jan. 13. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Papucs pasival minek akarsz kezdeni? Te is uralkodni akarsz rajta? Nyugi, veled is hasonlóképpen viselkedne, mert ő ilyen és nem fog változni, ha nem akar.


A papucs nyuszi pasik nem férfiak, nem érdemes velük bajlódnod.

2018. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Sehogy. Hidd el neki igy jo.

Uncsim is egy dirigalo kis mitugrasz, meg egy csomo volt szaktarsnom, akiknek ilyen papucs a hapsijuk. Es az ilyen ferfiatlan paiucsoknak pedig egy eros akaratos no kell. Aki megmondja hova menjenek nyaralni, milyen autot vegyenek, stb...

2018. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Papucs férfival nem szabad kezdeni mert tönkre fogja vágni a kapcsolatot. Te is csak azért akarsz vele lenni, hogy megmenthesd. Nem miatta akarsz vele kapcsolatot, hanem magad miatt.
2018. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért kell, mert papucs. Már előtte is tetszett és nagyon kedveltem, csak nem gondoltam, hogy ilyen szrul vannak. Én nem akarok uralkodni felette, csak vele akarok lenni.
2018. jan. 13. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerezzél saját papucsot, miért a másé kell. Majd, ha lerúgja a gazdája, mert megunta, akkor esetleg kiszedheted a kukából. 😊

Más esélyed nincs, mert a papucs "férfi" ragaszkodik a nőjéhez, máskülönben nem nevezhető papucsnak. Szóval, az esélyed egyenlő a nullával.

2018. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na jó, ha ennyien ugyanazon a véleményen vagytok, akkor belátom, nincs esélyem.

Csak olyan szar...látom nap mint nap, hallom ahogy osztja állandóan, pedig én megbecsülném....

2018. jan. 13. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elhisszuk h megbecsulned. En is ugymond ertetlen allok h mit szeretnek egy ilyen dirigalo non meg miert jo elnyomottbnak lenni. De ezt lehet mi nem is ertjuk. Valami miatt ez jo nekik, talan neveltetes v passz...

De ezen se lepj tul, h foglalt fiura semmilyen esetben nem szabad szemet vetni. Nagy esellyel csak te szenvedsz

2018. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!