Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mik azok a "férfi energiák"?

Figyelt kérdés

Sok nő mondja, hogy amikor egy férfi közelében van, ezekre figyel, ezeket akarja érezni - és ezek meglététől vagy hiányától teszi függővé, hogy a pasinak lehet-e nála esélye, kialakulhat-e köztük valami vagy sem. Ez igazából a kisugárzás akar lenni, csak más szavakkal?


Mit gondoltok erről? Tényleg ennyire fontosak, ill. perdöntőek a férfiból jövő energiák?



2018. jan. 14. 08:48
 1/5 Heart of Darkness ***** válasza:
68%
A nem létező isten óvjon egy energiavadász lánytól. Aki komolyan képes venni az ilyet az egyszerűen menthetetlen hülye..
2018. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem nem kell nagy dolgokra gondolni - valószínűleg a magabiztosság, bátorság, határozottság, humor, udvariasság, nők tisztelete és egyéb ilyen tulajdonságok összessége a "férfi energia". Én legalábbis erre tippelek. A nőket megcsapja egy bizonyos érzés, amikor egy pasi közelében vannak - és ez vagy elindít bennük valamit vagy sem.
2018. jan. 14. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyképűség.
2018. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
A nőknek evolúciós okokból lételemük a biztonság. Egy nyüzüge, kapkodó idegbeteg mellett ezt aligha érzik, míg egy magabiztos, nyugalmat sugárzó férfi mellett annál inkább.
2018. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, pontosan arról van szó, amit leírtál. Nevezhetjük kisugárzásnak is.

Még soha nem tudtam magamnak megfogalmazni.

Valami olyasmire jutottam, hogy ugye mindenki különböző rezgéseket bocsát ki magából. És ezek a rezgések teljesen mások a nőknél és a férfiaknál. Valahogy erőteljesebb rezgésetek van, mint a nőknek. És ez engem feltölt.

Nem kell feltétlenül semmi szexuálisra gondolni, de ha mondjuk belép a lakásomba egy férfi, hogy leolvassa a radiátorokat, vagy akármilyen apró munkát elvégezzen, már attól érzem hogy olyan jó férfi-energiák lepték el a lakást, és ettől jól érzem magam :)

2018. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!