Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ugyanúgy megismerkednét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ugyanúgy megismerkednétek egy férfival, ha rendelkezik egy teljes kar tetoválással?

Figyelt kérdés

Mérnökként végzett, stabil munkahellyel rendelkezik, igényes, ápolt megjelenésű, a belső értékek is rendben vannak, viszont jobb karja válltól csuklóig tetoválva van fekete színnel, művészi igényes képű és jelentésű képekkel rajta. Ez mindenképpen hátrány számotokra ismerkedésnél?

25/F


2018. jan. 15. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Én imádom kreatív tetoválásokat, a teljes karos tetoválásokat pedig pláne, szóval simán. Bár ha valami nonfi/maori vagy hasonló borzalom, akkor nem biztos, hogy sokáig tudnám nézegetni. :)
2018. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nálam kizáró ok.
2018. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem igazán tetszenek a tetoválások, de csak emiatt nem utasítanám el, ha egyébként jól kijövünk.


26N

2018. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Miért kell elrondítani magad? Egy panelprolinál még türhető, de ha valaki igényes, ápolt, jó végzettségű gyerek miért kell összefirkálnia magát? Nekem se a tetkó, se a piercing nem tetszik, nőknél sem.
2018. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Engem lázbahoz.
2018. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Nálam inkább előny:)
2018. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam is inkább előny, nagyon tetszenek a szép tetoválások.
2018. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy egy külön szubkultúra. A tetkó,a metálos külső,az alteros külső,a szines haj,vagy felnyírt hal,egy bizonyos zenei izlés,egy bizonyos öltözködési stílus,fültágító vagy piercing stb.

Az ilyen pasiknak többniyre ilyen nők jönnek be. Innen válogass. Egy átlag konzervatív nőnek nem fog tetszeni,ahogy gondolom ő se neked.

2018. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne hátrány? Ha nem valami mainstream szar, hanem valami olyan, amit megéri hordani egy életen át, kifejezetten tetszene is. Nekem is csak azer nincs, mert tudom magamról, hogy megunnám/nem bírnék leállni vele :D Nekem meg a hajam színes félig. És? Egyesek szerint ultimate munkanélküli, a gyakorlatban viszont soha, senkinek nem volt rá egy pofavágása sem, inkább dicsérni szokták, hogy de jól áll. Őszintén szólva, király köcsögszűrő, így legalább biztosan nem ilyen sznob, álkonzervatív taknyok vesznek körül barátságos emberek helyett.
2018. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!