Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég ért véget egy 3 éves kapcsolatom (21/F) és úgy gondoltam, bele vetem magam újra az ismerkedésbe. Egyetemen folyosón, udvaron oda-oda mentem egy-egy lányhoz beszélgetni, de legtöbbjük kb úgy nézett rám, mintha szellemet látnának. Már ez nem működik? Már csak Facebookon szokás ismerkedni? Vagy bulikban beb*szva felcsípni valakit egy éjszakára?

Szóval az lenne a kérdésem, hogy ma hogy működik az ismerkedés, mert jelenleg eléggé furán érzem magam. Persze nyilván nem vagyok egy George Clooney, de nem gondolnám magam egy rossz kiállású, csúnya pasinak, aki csak részeg csajok közt tud eredményt elérni.



2018. jan. 17. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem nézel ki jól, teljesen felesleges élőben lányokat leszólítgatni.
2018. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Változó. A legegyszerűbb válasz az: ahol tudnak, ahol lehetőség van rá...na meg ahol nem szégyellnek. Tökéletes hely nincs, az az igazság, mindegyik érmének van másik oldala is. Ezt egyénileg neked kell eldöntened, te hol szeretnél ismerkedni.


Kezdetnek pl. lehet az utcán is ismerkedni, de ez kimondottan a legalja pronyó réteg szokása ("catcalling" a neve), ha csak úgy odamész egy csajhoz, aki megtetszik, és leszólítod, joggal gondolhatja azt, hogy "úristen, ez a pasas minden jó nőhöz odamegy?" vagy "vajon hanyadik lehetek neki?" és elég erőteljesen tolakodásnak fogja érezni a dolgot.

Szórakozóhelyeken, fesztiválon is lehet, de itt leginkább egyéjszakás kalandokat fogsz találni, nem jellemző, hogy a Soundon vagy a Coronítában jönne össze egy sírig tartó szerelem. Na meg ott az intimitás hiánya is, nemigen lehet úgy társalogni, hogy egymás hegyén-hátán tolonganak az emberek, a háttérben meg ötvenezer decibellel üvölt a hardtechnó meg a tektonik. Ilyen helyeken inkább alkalmi partnert lehet találni, és sokat számít, mennyire vagy jóképű vagy pénzes (férfiaknak jó drága a belépő mert a nőknek ingyenes a részvétel, így az ő szórakozásukat is a férfiakkal fizettetik meg, az italoknál meg nagyon túlszámláznak).

Suliban, melóhelyen is sikerülhet az ismerkedés, de nem árt óvatosnak lenni, nem véletlen van az a mondás, hogy házinyúlra nem lövünk...ha tönkremegy a kapcsolat, akkor sem tudjátok kikerülni egymást hosszú évekig, és ez nem feltétlen jó.

Társkereső az egyik legrosszabb választás: iszonyatos a férfitöbblet, egy nőre úgy 30-40 pasas is jut, ráadásul a női profilok egy része is kamureg, üzemeltetői bot, vagy troll. Azonkívül baromira húspiac jellege van az egésznek, na ott aztán tényleg a külső és az anyagi helyzet dominál. Mondjuk eleve ha valaki olyan jóképű vagy olyan sok pénze van, nem szorul rá a társkeresőzésre. Olyan online közösségben, ami NEM társkereső, ott viszont lehet esélyed, de számíts rá, hogy esetleg az ország túlsó végéből fogsz megtetszeni egy leányzónak, és a távkapcsolat nem mindenkinél működik.

2018. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hmmm jó a sulis dolog, ne tántorítson el pár zárkózott lány! 😊


Amúgy fontos, hogy valami közös pont legyen az első néhány téma 😃 sulival kapcsolatos pl

Remélem nem csak úgy elkezdesz beszélni valamiről 🤣


Buli is jó, legjobb, ha ismerősön keresztül ismerkedsz


Tinder esetleg 😄

2018. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2: Miért lenne legalja és pronyó valaki, ha leszólít egy nőt? Miért lehet jogosan előítélete mással szemben?
2018. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4, ezt nem én állítom, hanem a nők és a tapasztalat. Keress rá erre a videóra: "10 hours walking in NYC as a woman", nézd meg, mi történik rajta, és olvasgasd a kommenteket is. A többit odabízom.

Persze lehet így is "ismerkedni" leszólítgatással, nincs megtiltva, a lakótelepi prolik meg a buckalakók szoktak így csajozni, meg lehet nézni, milyen sikerrel...

2018. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5: Az történik, ami amúgy is. Ha az illető külső alapján jól néz ki, akkor sokan leállnak vele beszélgetni. Ha nem, akkor nem. Egy kicsit az arányok tolódnak csak el.

Ezek szerint, a tesóm egy lakótelepi proli vagy buckalakó, mert egy csomó lányt leszólított és a többségnél sikere volt.

2018. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy ő az lenne: azt mondtam, ez az ő módszerük. Ha sikere van vele, mert jól néz ki - lelke rajta. Kérdés, ez a pasasok hány százalékánál válna be.

Ha több mint 50%, akkor hatékony módszer, igen.

Ha kevesebb, mint 20%, akkor időpocsékolás.


Arról nem is beszélve, hogy esetleg valami vicces kedvű atyafi felveszi az egész jelenetet az okosteldzsójával, és másnap szerencsétlen próbálkozón fog röhögni a fél internet a "pitiful guy picking up girls and fails" elnevezésű videó alatt...

2018. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Melyik módszer sikeres 50%-ban?
2018. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Férfitól függetlenül? Hm...talán a sok pénzt tudom az egyetlen ilyennek mondani, az nem szubjektív dolog mint a szépség vagy az izmosság, magasság, súly stb. Tehát ha a pasas tömve van zsével, akkor tökmindegy hogy néz ki, sőt, még a belső értékeket se kérik rajta számon.
2018. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utcai megszólítás terén a füttyögés/pisszegés/"bókolás" ("demegbnálak!"), valamint egy kulturált,magabiztos megszólítás között azért van néhány fokozat.
2018. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!