Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok mint a legtöbb fiatal pasi, milyen legyen a nő? nézzen ki jól, adja magát könnyen és egész nap szexeljünk! De most...

Egy tanfolyamra járok, hamarosan vége.

Ott az egyik tanárt, szokta helyettesíteni az asszisztense ő 20-21 éves, mint kiderült, ugyanoda járt suliba anno ahova én, csak látásból ismertem, és akkoriban nagyon beszari voltam.

Igazából ez a szakma amit tanulok, nagyon érdekel és mondta, hogy őt is. És nagyon megfogott benne, hogy milyen magabiztosan beszél és okos is. Meg látszik, hogy céltudatos, szeretne elérni valamit az életben. És nem is csúnya.

Facebookon ráírtam sulival kapcsolatos dologgal, csak kíváncsiságból, hogyan reagál.

Meg órán is próbálok aktív lenni, mi egy kisebb csoportban vagyunk, szóval ilyen beszélgetős órák vannak inkább mint egy előadás ahol csak az előadó beszél.



2018. jan. 20. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem a legtöbb fiatal pasi ilyen gusztustalan, mint te.
2018. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!