Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem mernék megcsókolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mernék megcsókolni egy lányt akkor ő ugye megtenné? 20/F

Figyelt kérdés
Még nem csókoloztam és nem is merném megtenni. Lányok! Ilyen esetben átveszitek ti a kezdeményezést vagy inkább ti sem teszitek meg?

2018. jan. 21. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Én biztos, hogy várnék a férfira, hogy ő kezdeményezze az első csókot.

Ne aggódj, nincs azzal semmi probléma, ha még nem csókolóztál. Gyakorlat teszi :-)

2018. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Eddig megtették? Maguktól ezután sem fogják.
2018. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Sosem kezdeményeztem az első csókot.

De biztos van olyan, aki megteszi.


N

2018. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez már túl van azon a ponton, ameddig az egyenlőség terjed...
2018. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy az előző írja, itt már elillan a nemek közti egyenlőség.

Jobban teszed, ha te kapod le, 90% sosem fog még ennyiben sem kezdeményezni.

2018. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy még az utolsó centit se hajlandóak sokan az összehajolásnál megtenni, úgyhogy erre ne várjál.
2018. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fogd meg pörgesd meg, hogy jól beszédüljön és amikor már azt se tudja merre van előre kapd le gyorsan. :D


A nyelvedet pedig még ne told túl mélyre, mert az már egy másik műfaj. :D

2018. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sosem kezdeményeznék első csókot.
2018. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megtenné, de lehet,hogy ő is bátortalan, és ő meg pont arra fog várni, hogy te kezdeményezz ilyesmit. Amúgy ha már látod rajta, hogy szívesen meg akarna csókolni, csak elpirult, zavarban van, nem meri, akkor nyugodtan kezdeményezheted te is. Maximum eltol magától, ha nem akarja, vagy valami:D Én amúgy n em tudom.
2018. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Igaz szingli vagyok, de ha lenne valakim, akkor nem biztos h kezdeményezném az első csókot. Egyébként nem kell ráparázni, mert amint lesz rá alkalom tudni fogod mit hogy kell😊 19L
2018. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!