Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg profi fotóssal kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg profi fotóssal kéne képeket csináltatni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta,hogy csináltassak magamról profi fotóssal képeket mert mivel az emberek csak azt nézik így a csajok is jobban buknának rám "itt jön majd gondolom az ilyesmi duma ha szarul nézel ki..... maradjunk annyiban nem vagyok csúnya" szóval azt mondja ha profi képeket raknék fel akkor megsokszorozódna az esélyem.Csak sajna tudom,hogy ezek beállított mesterséges képek mert látom ahogy most divat ez a fotóztatom dolog,nekem mű az egész.Meg mivel fotózok is így tisztában vagyok a dolgokkal min,hogyan lehet módosítani és mit mutat és mit nem mutat meg egy kép,most nem konkrétan photoshopra gondolok.

2018. jan. 22. 02:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el sportolni inkább.
2018. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csak sajna tudom,hogy ezek beállított mesterséges képek"

That's it :)

2018. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon erőltetett műtermi képeket csináltatni társkeresőre.
2018. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném... legyen úgy szerelmes beléd valaki, ahogy vagy, természetesen...én sem úgy szerettem bele anno a volt feleségembe, hogy először menyasszonyi ruhában láttam😀
2018. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze, meg a végén egy profi photoshop-olás és biztos a siker. :D
2018. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 11:54


Hát ezeket én magam is meg tudnám csinálni de nem teszem :) Azért meg nem fizetek "profi" fotósnak,hogy én is meg tudom csinálni magamról a képet.

2018. jan. 22. 11:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Az ismerosod igazat mondott,mert tarskereson a foto az a minden! Ha a foto rossz ,elonytelen,igenytelen , akkor lesheted hogy barki is valaszol. Es eselyed se lesz beszelgetesre sem,ha nem kelti fel a figyelmet a foto .


Ez egy reklamfelulet ahol te vagy az eladasra kinalt termek es a reklamokban is profi fotosokkal dolgoztatnak. Gondolkodj ezen .

2018. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 15:39


Hát akkor elég sok nő eshet pofára mert kevésnek van profi fotója :D

Én nem egy db képpel próbálkozok szóval van pár fajta,és nem kell profi fotós képe mert magam is meg csinálom.

2018. jan. 24. 20:51
 9/16 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre (legalábbis Tinderen), hogy a legtöbb nőről jó minőségű, előnyös fotók vannak fenn.


Profi fotó =/= műtermi fotó


Pl. érdemes szabadtéri képeket csinálni, jó fényviszonyok mellett, előnyös ruhákban és frizurával.


Jó példa:

[link]


Rossz példa:

[link]


Van különbség, pedig a két srác kb. hasonló pontokat kapna egy 10-es skálán a külsejére.


---


Az online ismerkedés ilyen műfaj, gyorsan el kell tudnod adnod magad minél hatékonyabban. Ha ez nem tetszik, ismerkedj "régimódi" módszerekkel, pl. baráti társaságban, közösségekben.

2018. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

tegnap 21:09


Hát az az általad jó fotónak belinkelt fotó,jó nagy kalap szar már ne is haragudj :) Levágott fejcsúcs a képből kifelé néz ja és a kép közepén ácsingózik,kit akar megszólítani,a szomszéd rozinénit? :D

A másik képen lévő fószer legalább konkrét,bele néz az áldozat szemébe hé bébi én téged akarlak :D


Hagyományos módszer nem működik,nincs baráti köröm meg nem járok közösségekbe :)

2018. jan. 25. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!