Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos nőnek ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos nőnek ilyenek az elvárásai akkor viszonylag könnyen vagy nehezen talál társat manapság? Tehát sok vagy kevés ilyen szingli férfi van aki komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
180 cm nél magasabb, izmos sportos, határozott magabiztos.
2018. jan. 22. 16:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 2 évembe telt, mire találtam ilyet és kapcsolatra is alkalmas, rendes, normális. Pedig ezalatt sok sportos pasival randiztam, de a többségük csak szexre ment, vagy egyéb okból nem lett kapcsolat. Aztán mire lejjebb adtam volna az igényeimet, betoppant Ő :)


Mondjuk én nem tudom, mennyire számítok átlagosnak, vékony vagyok, formás lábakkal és popsival, lapos hassal. Szóval testre átlag feletti vagyok, arcra nem tudom, az mindenkinek szubjektív, hogy szép-e :D

2018. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

:)

Átlagos nő átlag feletti férfit akar..

Nehéz lesz, pláne hosszútávon.

2018. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 mikeXxX ***** válasza:
62%
Ha én ezt olvasnám pl egy társkeresőn biztos nem írnék neked amiket felsoroltál annak semmi köze egy komoly kapcsolathoz !
2018. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
#3 Vagy mondjuk azért nem írnál, mert nem vagy 180+ izmos pasi😂Amúgy a külső is számít, nem kell álszenteskedni. Csak azért ne legyenek irreálisak az elvárások saját magunkhoz képest.
2018. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
#1 az alapján, amit leírtál, átlagos a tested és nincs benned semmi extra. Több a formás, vékony nő, mint a duci.
2018. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én átlag alsó szintjét karcolom külsőre, a barátom, meg bőven átlag feletti,ha a leírásodra szorítkozunk (magas izmos stb) és nem kellett halálra törnöm magam miatta. Mai napig rejtély számomra hogy sikerült.
2018. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Részben könnyen, részben nehezen.

Vannak ilyen kaliberű srácok, de miért pont téged választanának, amikor kaphatnak belőled egy hónapban ötöt?

Ha kimegyek az utcára, rengeteg olyan párost látok, ahol a lány teljesen átlagos, de a srác láthatóan sokat edz, magas és helyes. Az ismerősi körömben is van ilyen. DE, az összes ilyen külsőre átlagos lány hoz valami pluszt. Elfogadóbbak, támogatóbbak és hasonlók.

2018. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 Izmos pasi is sok van, akkor ők nem számítanak jó pasinak, mert sok van manapság belőlük? Ez aztán a logika.
2018. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos nő átlagos pasit akar. Szerintem jó esélyed van rá. Komolyan, a férfiak többsége 180 vagy afölötti, nagy részük rendszeresen sportol (legalábbis én a csoporttársaim közül kb egy kezemen meg tudom számolni, hogy ki nem edz), a határozottság meg magabiztosság pedig a legtöbb olyan ember ismérve, aki energiát fektet az életébe, mert tudja, mennyit ér és tudja magát értékelni.


Semmi extra nincs ebben szerintem. Kb olyan pár hónap-fél év maximum ilyet találni...


Nekem kicsit másak az elvásáraim emellé még, sokkal nagyobb hangsúllyal számít a latba a tudás, a szorgalom, a tervezőkészség, kreativitás... Na, én tényleg meg vagyok lőve.:D Mondjuk igyekszem is nem átlagos életet élni, annyit teszek magamért, amennyit csak tudok, külsőre-belsőre egyaránt igyekszem fejlődni. Ennek ellenére én is találok magamnak valót 3-4 éves periódusokban.:D Ha eljárnék ismerkedni, szerintem rövidebb időn belül is.


Ne hallgass itt ezekre. Egy ilyen férfi a valóságban egyáltalán nem ritka.

2018. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire lehet válogatni az átlagos nőnek. Ha olyan sok a jelentkező, akár még feljebb is rakhatja a lécet, pl. társkeresőn.


#8 válaszadó: itt most elég jól ráhibáztál. Ha nagyon sok lenne az izmos, jóképű pasi, akkor értéktelenednének. Amiből sok van, az inflálódik, ez mindennel így van. Egyébként nincs olyan nagyon sok izmos pasas szerintem, a tényleg kigyúrtak a jó része pedig nem edzés, hanem a Napó, Stana, meg a többi beszedett szar miatt ilyen alkat.

2018. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!